Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi már a párommal próbélkoztun...

Anuska kérdése:

Mi már a párommal próbélkoztunk a gyerek válalással és nem jott össze, halottam olyat, hogy ha közösülés után megyünk a wc-re akkor bisztos nem maradtok terhes, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
MIELÖTT gyereket akarsz, nem ártana az ALAPVETÖ biológiai ismereteket elsajátitani.
2012. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:
79%
Igen, ez így van, csak úgy lehet kivédeni, hogy teliholdkor fekete kakast áldoztok Marduknak, ha véletlenül mégis elmentetek WC-re.
2012. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon röhögök az első két válaszon :DDDD Jók vagytok!!


na jó, hogy legyen egy rendes is:


Nem, nem így van, ez butaság.

2012. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

próbélkoztunk-próbálkoztunk

válalással-vállalással

jott-jött

halottam-hallottam

bisztos-biztos

maradtok-maradok

így is van ez kedves Anuska.

Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak,ha közösülés után fekve maradsz (elvileg) nagyobb a megtermékenyülés esélye.a zuhanyzást nem ajánlják egyből szex után.

(De remélem ha lesz egyszer gyereketek,nem Te fogod korrepetálni nyelvtanból!)

2012. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves is vagy? Babát akarsz és ennyit sem tudsz?


Ha megtörtént a közösülés, ahogy te irtad, akkor maradj fekve, vagy csinálj gyertya állást kb 15-20 percig. Mindig lesz egy bizonyos mennyiség ami ki fog folyni.

Ne rohanj ki a wc-re, maradj feküdve. Persze nem biztos, hogy elsőre beválik.

2012. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19,köszönöm szépen az előző kommenteket,nem gunyt akartam ebből csinálni,csak kiváncsi voltam rá de alap hogy mindenki igy veszi egy jó szivatásnak..tisztelet a kivétel..
2012. nov. 14. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
picit mindenképp maradj fekve,vagy a gyertyázás is sokat számíthat,10 perc után mehetsz a mosdóba,aztán meg akár fürdeni is,de ha egy órát vársz,az még jobb
2012. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. nov. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!