Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja volt ovum,1 nappal...

2 napja volt ovum,1 nappal korábban együtt voltunk, akkor ma még legyünk együtt?

Figyelt kérdés

Szerintem már "felesleges", vagy még életképes a petesejt?

ha mégis életképes még ilyenkor még akkor se jutnának el a fiúk tudomásom szerint.

De ha ovu előtt egy nappal voltunk együtt és utána nem, az úgy jó lehet?


Bocsi, ha már ez az 1000-dik ilyen kérdés, de nekem az első és az utolsó! :) köszike


2012. nov. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát csodák mindig vannak szóval lehet ez egy rásegítés akár:)Drukkolok:)
2012. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma is megpróbáljuk, aztán ki tudja :D
2012. nov. 14. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy ovu előtt egy nappal és után egy nappal, mert igy több esély lehet.

Mivel a sperma akár 72 órán át képes "életben" maradni, az érett petesejt alig 36 órát. Ha megtalálom akkor belinkelem.

2012. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hármas válaszoló vagyok. Megtaláltam

[link]

2012. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát előtte már voltunk együtt ma meg már 2 nappal vagyunk utána, de meglátjuk! :D köszönöm aranyos vagy!
2012. nov. 14. 16:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont elég volt mert megbabásodtam :D
2012. nov. 25. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ez szupiii:) Első voltam! Gratulálok!
2012. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!