Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt vehetem pozitívnak?

Ezt vehetem pozitívnak?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy tesztet és a második csík hajszál vékony és nem olyan erős de látható.Most akkor ez pozitív?Akkor terhes vagyok?
2009. aug. 14. 13:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az elsőtől kérdezném ti is próbálkoztok a babával?Vagy esetleg már van?
2009. aug. 14. 13:37
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

No, szóval akkor igen, biztosan babát vársz, gratulálok nagyon!:)A beágyazódáson már régen túl vagy, ez a tüszőrepedés ill. megtermékenyülés utáni 7-12. napon megtörténik, tehát még jóval az esedékes menstruáció előtt. A beágyazódás után elkezd termelődni a szervezetedben egy hcg nevű hormon, ezt mutatják ki a terhességi tesztek. Ennek a hormonnak a szintje nagyon gyorsan nő az anya szervezetében, ezért lesz erősebb a csík a teszten, ha néhány nap múlva újra csinálsz egyet.

Ami bennem nagyon furcsa érzéseket kelt az az, hogy többen is írják, hogy még bármi lehet...hát persze, lehet gond most is és később is, de miért kellene ezen szorongani? Tény,hogy az első 12 hétben nagyobb az esély, hogy megszakad egy terhesség, de miért kell erről beszélni már akkor, amikor megjelenik a második csík?

Ami a lényeg, hogy kisbabát vársz és legyél nagyon boldog! Eszedbe se jusson, hogy baj lesz!

Szóval IGEN, ezt veheted pozitívnak, babátok lesz:) Sok boldogságok kívánok Neketek!

2009. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor érdemes tesztelnem újra?
2009. aug. 14. 13:45
 14/18 anonim ***** válasza:

szia! csak próbálkozunk... még nincs egy sem :(

Ti mióta?

2 körül mennem kell, de ha gondolod írj privátba!

1. vagyok

jó 7 végét!

2009. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a felvílágosítást!És örülök,hogy ilyen pozitívan látod a dolgokat,remélem hogy igazad van.
2009. aug. 14. 13:48
 16/18 A kérdező kommentje:
1-nek,ok majd írok privátba.Menj csak.És köszi a válaszokat!!:)
2009. aug. 14. 13:50
 17/18 anonim ***** válasza:
gratulálok a babához.
2009. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hihetetlen és elszomorító de sajnos nincs baba.A menst.még mindig nem jött meg,ma megyek dokihoz.
2009. aug. 19. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!