Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívnak vehetem a halvány...

Pozitívnak vehetem a halvány csíkot?

Figyelt kérdés
Halvány pozitívat teszteltem a 2. pisiléssel, a nem várt napján. Ezt vehetem pozitívnak.
2008. dec. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem veheted pozitívnak :-)

Nekem is halvány pozitív volt elsőre, aztán pár nap múlva megismételtem és akkor már határozottabb. Próbáld te is pár nap múlva, akkor már több lesz a HCG a pisiben!


21 hetes pocakos

2008. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gratulálok Neked is!
2008. dec. 1. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Garatulálok!

Ha 2 csík van, az már baba. Én bármilyen teszten teszteltem, mindegyiken halvány volt, még 2 héttel a nem várt után is.

2008. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet két nap múlva, ha erősödik akkor igazán nevezheted pozitívnak.

De nagy esély van arra, hogy két nap múlva már szép erős teszted lesz, és nem lesz kétség.

2008. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!