Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt aludtam a bnőmmel ruha...

Együtt aludtam a bnőmmel ruha nélkül és ő háttal aludt nekem én átkulcsoltam lábbal a derekánál és ha véletlen becsúszott neki mikor aludtunk terhes lehet?

Figyelt kérdés
Mert volt hogy arra keltem:$ csak nem tudom hogy elmentem e vagy nem...
2009. aug. 14. 11:07
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Ne mááár...
2009. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mindenki azt gondol amit akar...
2009. aug. 14. 13:33
 13/23 anonim ***** válasza:

Ez mekkora kamu kérdés .D de tök poén.

Nos, erre csak 3 magyarázat van:

1. a pasinak irtó kicsi, girnyó farka van, ami a legrosszabb esetben a csaj orrába is be tud csusszanni.

2. a csaj olyan nedves és tág, hogy bármi be tud neki csusszanni

3. az 1. és 2. egybe


IGEN! TERHES LEHET! irány a gyógyszertár...

(hát ez kész:D)

2009. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát te hülye vagy xD

1.Marhára nem kamu kérdés akkor minek irnék...és nem poén

2.Eggyáltalán nem kicsi nekem...és igen még nedves volt...

3.Nem lett baja mert most csinálta meg a tesztet.

4.És te vagy kész xD

2009. aug. 14. 13:44
 15/23 anonim válasza:
A teszt leghamarabb is csak 2 hét után mutat pontos eredményt. Szóval, ha most negatív, attól még lehet terhes a barátnőd. 21/l
2009. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor most várunk...
2009. aug. 14. 14:47
 17/23 anonim ***** válasza:

De ilyen nincs, h csak úgy becsúszik:) volt már néhány pasim és kellett az a nyitott lábas póz, h magától bemenjen...vagy ha abban a pózban csináltuk, ahogy ti aludtatok, akkor kézzel tette be. És vastagak voltak, kellett rajta lökni, h bent legyen, nem csak becsusszant.

Ilyen nincs.

2009. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nézd...Én már arra keltem hogy benne vagyok:$ közben mozgolódtunk és lehet akkor...nem tudom pontosan hogy lett ez igy.
2009. aug. 14. 15:54
 19/23 anonim ***** válasza:
Bármily hihetetlennek tűnik, de jópár évvel ezelőtt ez velem is megtörtént. Az akkori barátommal aludtam, és arra ébredtem, hogy szexelünk. Ő meg olyan félálom-szerűségben volt. Én is alig hittem el.
2009. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nálunk is kb ilyen volt ez...

Az utolsót aki irta tőle kérdem hogy szerinte gáz ha ilyen történik még akkor is ha nem élveztem el?Vagy jobb lett volna bugyiban aludnia?Akkor nem lett volna ilyen?

2009. aug. 15. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!