Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? Tegnap reggel...

Lehet még baba? Tegnap reggel óta nagyon gyenge vérzésem van, de már nagyon úgy néz ki hogy reggere már nem lesz semmi!

Figyelt kérdés
A köldököm aladt halványan látszik a terhességi barna csík,a cicim is egyre nagyobb és néha fájdogál,szombaton lesz 4 hete hogy volt a dolog és akkor a menszesz 3.napján jártam!Most akkor miért van ez a pici vérzés amihez elég tisztasági?
2009. aug. 13. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hat nekem nemtiszta amit irsz!

4 hete milyen dolog volt??? Es milyen terhessegi csikod van neked a terhesseged elejen?

Egyaltalan most tutira terhes vagy vagy voltal vagy most mi is van?

2009. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
4 hete belémélvezett a párom (amúgy már van 1 kislányom)a has közepén a terhesség aladt 1 barna csík jelenik meg,ami szülés után el is múlik,de nem mindenkinek van (nézzél utánna ha nem hallottál még rólla)
2009. aug. 13. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:

szia! :)


nem tudom, hogy örömmel várnátok-e a babát, vagy "becsúszna"

a menzesz 3. napja az a menstruációd első napjától számított 3. nap? tehát még menstruáltál?

ilyen korai időszakban nem gondolnám, hogy teherbe esel, mivel még menstruáltál is, így a beágyazódáshoz sincs alkalmas méhnyálkahártya...


a mostani vérezgetés, lehet holnapra erősödik...

én ezt gondoolnám, aztán persze mindig akadnak "véletlene"...



[link]

2009. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

IGEN örülnénk a babónak nagyon!!!

menstruáltam de akkor el is múlt!Nekem 6 napig szokott tartani áttalába de akkor már az 5-6 napon nem volt semmi!Én már hallottam ilyenről hogy menszesz aladt esik valaki teherbe (és én soha nem is szedtem fog.gátlót)azt mondják az ilyen nők mindig termékenyek:)

2009. aug. 13. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem jól tudod a biológiát, viszont felülsz a pletykáknak.


Nincs olyan, hogy egy nő mindig termékeny. Egy hónapban csak egy petéje érik meg, ami max 24 óráig él. Ha ez idő alatt nem találkozik hímivarsejttel, akkor elhal, és kész, vége. A nők többségének ez a pete a VÉRZÉS ELSŐ NAPJÁTÓL SZÁMÍTOTT 12-16. napon, átlagosan a 14. napon szabadul ki a tüszőből. Ha ekkor találkozik olyan hímivarsejttel, ami nemrég - maximum 3 napja, extrém esetben egy hete - érkezett oda egy közösülésből, akkor megtermékenyül. ha nem találkozik élő hímivarsejttel, akkor pedig elhal.

2009. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a másik lehetőség mellett tenném le a voksomat.

Néhány perccel ezelőtt olvastam egy lányról aki a menstruáció alatt esett teherbe.

Az Én tippem az, hogy a szokásosnál gyengébb menszesz már eleve terhesség jele lehet.

Aki ugyanis menstruál a terhesség során, az sokkal gyengébb, emlékeztető vérzést produkál.

Hajrá, kedves anyuka

2009. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kizárt a terhesség.
2009. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hali!


legbiztosabban egy teszt és az orvosi UH fogja megállapítani! :)


van, hogy egy hónapban több petesejt érik meg, hogy időközben plusz egy érik, vagy egyszerre több... előfordul, van akinek erre hajlama is van...


van olyan, hogy valaki várandóssága elején kicsit menstruál, mint pl Te is. azonban a menstruáció alatt megfoganni a fent leírtak miatt sokkal nehezebb, mivel nincs hova beágyaódnia a megtermékenyített petesejtnek... azonban ritkán ez is megtörténhet


én megnéznék egy tesztet... most már lenne eredmény! :)


Minden jót! :)


[link]

2009. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

23:56: félreértettél. Nem azt mondtam, hogy csak a 12-16. nap között eshet tehetrbe a nő, hanem hogy csak akkor, amikor van érett petesejtje. Ez pedig csak egy nap. ha hozzáadjuk a hímivarsejtek élettartamát is, akkor maximum egy hét. tehát nem egész hónapban termékeny, hanem maximum egy hétig.


De hogy ez a hét pontosan mikor van, az nőről nőre változik.


A szokásosnál gyengébb menstruáció sajnos lehet anovulatórikus ciklus jele is. A terhességi teszt mondhat biztosat.

2009. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat majd megírom hogy miújság!:)
2009. aug. 14. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!