Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei lehetnek ezek?

Terhesség jelei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és igazából csak a jövő héten kell megjönnie, de aggódom. Egy hete, néhány napon (kimaradásokkal) vérzek reggelente, de nem olyan mint a menstruációkor, sokkal inkább vér jellege van. Egy hete, kicsit rosszul vagyok reggelente. Nem igazán hányinger jellegű, csak nagyon gyenge rosszullét, és elég hamar el is múlik. Az utóbbi időben híztam (igaz csak 2 kgot) és megdagadt a mellem, jobban mint menstruáció előtt szokott, ráadásul ez egy héttel a vérzés és rosszullét előtt jelentkezett. Viszont mindig védekeztünk, és nem vettük észre hogy bármi baleset történt volna. 12-én kéne megjönni, ha nem jön meg elmegyek orvoshoz mindenféleképpen. Mennyire aggódjak?
2012. nov. 9. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt írod védekeztetek mindig, akkor nincs miért aggódnod.Talán csak a tested szórakozik kicsit veled.Terhes tünet amúgy sincsen általában mensi előtt 1 héttel még!
2012. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!