Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mitől késhet?...

Szerintetek mitől késhet? Teszt - .

Figyelt kérdés
A mensim mindig pontosan jön meg, 29 - 31 naposak a ciklusaim. November 6-án kellett volna megjönnie, de csak bővebb fehér folyásom van, szokatlan, mert ennyire nem szokott, sőt mensi előtt 1-2 nappal száraz vagyok. Mindig azt hiszem hogy na "most jött meg" , de semmi. A peteérésem most később volt. Éreztem, mert olyankor mindig nagyon szenvedek. Az a furcsa hogy a mellem sem fáj, csak enyhén feszül, és a hasam sem görcsöl. Reggeli vizeletből teszt negatív. Kizárt hogy baba , vagy a késői peteérés miatt lehet még esély, lehet korai volt a teszt. Légyszi, írjatok . :(
2012. nov. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha később volt a peteérés, akkor a menzesz esedékessége is azzal arányosan eltolódik, így természetesen a teszt is később mutatja ki. Peteérés után 14 nap múlva aktuális a menzesz, akkor érdemes tesztelni.
2012. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elvétve, hogy későn jött meg, mert későn volt peteérésem. Ha már a késői peteéréshez képest is késni fog a menszid, akkor tesztelj, még simán lehet attól pozitív, lehet baba a dologban. De az is lehet, hogy meg fog jönni. Mikor volt peteérésed?
2012. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Október 25-28.-ka között éreztem, akkor szenvedtem tőle nagyon.
2012. nov. 9. 16:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg.. :(
2012. nov. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!