Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét hétfőn kellett volna...

Jövőhét hétfőn kellett volna megjönnie, ehelyett ma jött meg valami nyálkás pirosas-barnás. Mi ez? Még lehet baba?

Figyelt kérdés
nem tudom mi lehet ez a mesim nem ilyen szokott lenni meg soha nem jött meg elöbb
2008. máj. 23. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon sokminden befolyásolhatja,pl.stressz hormon stb.vastagabb volt a méhnyálkahártyád és a méh kezdi ledobni,mensi elött sok nőnek ilyen.
2008. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek mielőtt megjött volna 3-4 nappal előtte pecsételve vérezgetett 3 napig, volt a fájdalom meg minden de elmúlt a pecsételés. Utána elkezdett fájni a melle meg rosszul érezte magát. Na neki nem 28 napos a ciklusa, tehát nem a 24. napon kezdett vérezgetni, de azt mondják, hogy akár beágyazódástól is lehet a vérzés
2008. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, az kimaradt, hogy a kislánya most 17 hónapos :-)
2008. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Képzeld én is így vagyok most ezzel,jövő hét végén kéne csak me megjönnie és tegnap óta jön barnás rózsaszines valami de én már csináltam tesztet kettőt is amin nagyon haloványan e megjelent egy második csík...Most várakozok és reménykedek hátha lehet ebből még kisbaba.Neked is kitartást és szorítok!!!
2008. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!