Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?...

Vikye83 kérdése:

Szerintetek terhes lehetek? Mikor csinaljak tesztet ujra? Nagyon orulnek a babanak. Kerlek valaki valami okos tanacsot adjon.

Figyelt kérdés
Oktober 27- korul kellett volna megjonnie.1-2 napot szokott kesni,de tobbet nem. Mult heten szinte minden nap fajt a fejem (ami ram egyaltalan nem jellemzo), hohullamaim vannak, szedulok, eg a gyomrom, szurkal a hasam es erzekenyek a melleim. Tegnap es ma emelyegtem is. Tegnap reggel csinaltam tesztet, ami negativ volt.

2012. nov. 7. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor csináltál utoljára? Holnap reggel már lehet, hogy pozitív lesz:)
2012. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta teszttel csináltad??
2012. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mi döntsük el hogy terhes vagy e?gratula
2012. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Őszintén!

Ennyi késésnél szerintem már egy halvány pozinak főleg reggeli pisiből illene lennie!

2012. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tegnap csinaltam tesztet es ma irtam a kerdest.Angliaban elek,ugyhogy szerintem nem fog semmit mondani a teszt neve,de az volt rairva,hogy 99% ban pontos.Nem szeretnek minden nap tesztet csinalni,mert olyan nagy csalodas,ha negativ :(

En is ugy olvastam,hogy mar ennyi ido utan pozitivnak kellene lennie.1-3 napot szokott kesni,de tobbet nem.

2012. nov. 7. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha esetleg terhes vagy,és késői peteérésből fogant a baba,akkor nincs kizárva,hogy tegnap még negatív lett. Szerintem egy pár nap múlva,(1-2) nap csinálj mégegyet,de más fajtával. Ha az is negatív,akkor én a helyedbe elmennék orvoshoz,hogy ő nézze meg,hogy mi lehet az oka a késésnek. Majd írd már meg légyszi,hogy mi lett az eredmény. Minden jót. Szia!
2012. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.Mar vettem egy mas fajta tesztet es hetvegen megcsinalom ujra.Kicsit aggodom,mert ha nem vagyok terhes,akkor nem tudom,hogy ezek a tunetek mitol lehetnek,de biztos semmi jo.Megirok majd mindent.
2012. nov. 7. 19:37
 8/12 anonim ***** válasza:
SZia sorstárs!! Én is ebben a cipőben járok, anyi hogy én szombatra nem vártam, és minden tesz negatív eddig, de tünet van. Ugy döntöttem vasárnapig várok, de lehet addig nem bírom ki, de majd jelentkezek.
2012. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia!En is vasarnapra halasztom. Masra sem tudok gondolni.Vasarnap irj am :)Drukkolok
2012. nov. 7. 22:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett az eredmény? Remélem jó hír!!!
2012. nov. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!