Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal multhét pénteken szombaton és vasárnap is szexeltünk. Nem védekeztünk de vigyázott. Utána hallottam h az előváladéktól is teherbe lehet esni. Hétfő reggel megjött és még hétfő este bevettem egy 72 órásat. Azóta megvan ez már a 10. nap. De eleinte alig jött aztán a negyedik napon megerősödött most is már csak kicsit jön csomósan de nem múlik.19 éves vagyok mindig rendesen jött és normális ideig tartott. Sokat idegeskedtem lehet h azért van. lehetek terhes?
2012. nov. 6. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehetsz, de nem vagyok terhességi teszt!
2012. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes. De ha megjött hétfő reggel, akkor minek vettél be este 72 órásat? Tök felesleges volt, sőt csak összezavartad a ciklusod és most azért ilyen hosszú a menstruációd.
2012. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csodálkozol h mensi elején beveszed a 72 órásat és 10 napja megvan? o.o

Igen kicsi az esélye, h terhes vagy.

1. előváladék vagy-vagy, de inkább nem igazán számít ilyen esetben

2. megjött

3. bevetted a 72 órásat

2012. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, csak a 72 órás megzavarta a dolgokat. Nem is értem minek vetted be, ha már megjött.
2012. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes.Mensi előtt pár nappal nem valószínű hogy volt peteérésed.És ha megjött akkor nem kellett volna bevenni a 72 órásat mert mint látod most jól összezavarta a ciklusod,azért tart ilyen sokáig.És az előváladéktól kicsi az esély a babára.
2012. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lehet nem kellett volna cak nagyon megilyedtem.

szerintetek mikor fog elmúlni v nem lez valami baj?

2012. nov. 6. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt szükségem 72 órásra,de ha 1-2 héten belül nem múlik el a vérzés akkor menj el dokihoz.
2012. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!