Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél év múlva baba, akarom, de...

Fél év múlva baba, akarom, de félek?

Figyelt kérdés
Nagyon rég akarunk babát, kezelésen vagyok épp. Fél év múlva állhatunk neki próbálkozni. Néha semmi gond, nagyon akarom, alig várom, néha úgy érzem, félek, és meglehet, hogy tologatnám még ezt az időpontot későbbre, mint ha nem lennék felkészülve, pedig már évek óta fel vagyok, akarom, tényleg. Normális vagyok? 29 éves vagyok. Körülmények maximálisan rendben vannak, anyagilag és érzelmileg is. Mi a gond? Nincs gond? Ti éreztetek ilyet?
2012. nov. 7. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális vagy hidd el!Ezek az érzések mindenkiben felmerülnek hiszen ismeretlen módon felborul az életed megváltozik az egész örökre.De te is tudod hogy pozitív irányba fog változni hiszen nagyon várod már.Ahogy megtudod hogy terhes vagy akkor már csak az öröm lezs meg.
2012. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.Minden nap elbizonytalanodom majd minden nap megerősít valami hogy de igenis kell gyerek.

Sose leszünk rá felkészülve, arra ott van a 9 hónap.Addig pedig Carpe~diem!

2012. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez még terhesség alatt is elő fog jönni (sajnos). Hogy tényleg kellett nekem ez a baba? Hát persze, h kellett! De ugye nem leszek rossza anya? Hát csak nem, már most imádom...stb. Ott még a hormonok is rátesznek gy lapáttal.....
2012. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a várandósságom alatt is sokszor bizonytalanodtam el, vajon készen állok-e rá, jó anya leszek-e, ... Szerintem teljesen normális amit érzel.
2012. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most 6. hétben vagyok, rettenetesen vártuk már. És párszor nekem is eszembe jutott már, hogy jó ötlet-e ez? :D De tudom, hogy ez csak a félelem az ismeretlentől. Nem tudom, hogy jó anyja leszek-e, fogom-e bírni, úgy fog-e minden alakulni, ahogy kell és szeretni fog-e az a pici engem egyáltalán? Millió kérdés...De aztán hasamra teszem a kezem és TUDOM, hogy minden rendben lesz. :) Fel kell nőni, megváltozik minden, mások lesznek a szerepek...de ennek az időnek el kell jönnie. :) Csak boldogságot hozhat egy kisbaba, szóval ne kételkedj! :) MINDEN RENDBEN LESZ!!!! 30/N
2012. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtatok, jó érzés tudni, hogy normális érzések ezek és más is átesett rajta, és ettől még nem leszek rossz anya, vagy ilyesmi... köszönöm nagyon! Sok boldogságot nektek is a babákhoz! :)
2012. nov. 7. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

De butus vagy...mért lennél rossz anya ? Azért mert vannak aggályaid?Mennyi lesz még ezután!!!

Ne aggódj, nyugi..Ha majd rád mosolyog minden gond eltörpül majd!

2012. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!