Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jókor van együtt az ember...

Ha jókor van együtt az ember miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
Lehet hogy butaság amit kérdezek, de mi is több hónapja próbálkozunk. Mindig jókor vagyunk együtt. Én egészséges vagyok ,mert voltam dokinál. Szerintem a párom is. Semmi káros szenvedély stb... Akkor mégis miért nem jön össze? Ez már a szerencse kérdése? Kezdek lassan kételkedni hogy minden rendben van velünk, de azért elég ritka azt hiszem valami komoly gond legyen. A környezetemben mindenkinek elsőre sikerült. Én lassan 3 hónapja elevitezek. Írjatok légyszi valami megnyugtatót...
2008. máj. 23. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is a "szerintem a párom is egészséges" az ilyenkor kevés lehet, másodszor lehet hogy nem tud megtapadni a baba, aztán használsz ovulációs tesztet, mert ilyen esetben nem elég a hőmérőzés. Nekem sose ment 36,7 fölé szinte mindig annyi volt kivéve ha lázas voltam. Én két évig próbálkoztam. Azt javoslom az Elevit túl drága ahhoz, hogy ennyire előre szedd., inkább igyál pezsgőtablettákat és ha kiderül hogy terhes vagy folytatsd az elevitet.
2008. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk 11 hónap kellett.

Befolyásol a stress,a nagyon akara´s.Biztosan nincsen semmi gond.Lényeg szeresse´tek egyma´st felte´telek nélkül,2-3 naponta a legbiztosabb.vegye´l ovu tesztet,vagy mérd a hödet.

2008. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 26 napos ciklussal 17.napon volt a pé-m. Csak azért írom, mert nem biztos, hogy jókor voltatok együtt...

2-3 naponta szexeljetek, de ne a baba miatt, hanem a saját örömötökre. Pár hónap még nem a világ, tudom, nehéz minden hónapban megküzdeni vele, hogy megint megjött. Van ismerősöm, akiknek 9 év után jött össze a baba.

Milyen vizsgálatokon voltál?

2008. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A párodat is meg kellene nézni. Annyi az egész, h. egy adag anyagot kell produkálnia az andrológián és azt kitenyésztik mindenféle szempontból.

A tesztet pedig használd, hőmérővel együtt, az a biztos.

Ha mindketten rendben vagytok és már több, mint egy éve próbálkoztok, akkor lehet, el kellene menni Pestre a Kaáli intézetbe (meddőségi centrum).

De mindenekelőtt ne görcsölj rá és élvezzétek egymást (ne csak kötelezőből), a stressz a legnagyobb ellenség!

Sok sikert!

2008. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tény hogy ovu tesztel még nem próbálkoztam csak hőmérőzöm cirka fél éve. Én a 20-as éveim elején ciszta problémás voltam műtöttek is emiatt, akkor nem nagyon zavart a dolog, de most hogy babát szeretnék ezért voltam vizsgálaton, hogy minden rendben van-e. Az orvosom azt mondta minden oké. Szedjem az elevitet. Most uhra szeretnék menni hogy elég vastag e a méhfalam. Ez pont pé után lesz esedékes- Ugye nem fogja befolyásolni a termékenyítést egy esetleges nőgyógyászati vizsgálat?
2008. máj. 23. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

én teljesen megértelek!

bár nálunk kiderült hogy nemvolt minde honapban peteérésem ezért nemjött össze!mi már 18 honapja probálkozunk és ti?

van kedved levelezni?mert szeretnék valakivel levelezni aki megérti mit érzek baba ügyben hogy még nemsikerült

2008. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi már lassan négy éve próbálkozunk, és még mindíg semmi. az biztos , hogy nagyon nagy türelem és kitartás kell hozzá. Nagyon kimerítő lelkileg, hogy minden hónapban várod, mi lesz és ha megjön akkor kezdhetsz mindent előről. és már a végén semmi kedved az egészhez. de tudod, hogy semmit nem szeretnél jobban, mint egy saját kisbabát és ezért muszály kitartónak és bizakodónak maradnod.

egy reménykedő feleség.

2008. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze nagyon szívesen beszélgetek, mert sajna engem nehezen értenek meg ugyanis az ismerettségi köröm már fél éves csemetékkel van, és nekik rögtön sikerült... Írj priviben ha gondolod
2008. máj. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!