Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha a teszt...

Terhes lehetek, ha a teszt negatív lett?

Figyelt kérdés
2 napja késik. A mellem majd le szakad, délutánként olyan érzésem van, hogy megjött, de semmi. 30 napon csináltam Clearblue negatív, majd 31 napon HCG az is neagtív. Ma 32 napon vagyok, de még mindig semmi. Babás lehet?
2008. máj. 23. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz, persze. Várj egy pár napot és tesztelj újra! Remélem grtulálhatok! 2nap késés még elég kevéske hormonürítést produkálhat...
2008. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha babás lennék, a megakar jönni érzést meddig érezhettem? Mert ez a bizonytalanság nagyon kikészít.
2008. máj. 23. 08:17
 3/6 anonim ***** válasza:

En a mindjart megjon erzest 2-3 hetig ereztem,de borzasztoan...mert ahanyszor azt ereztem rohantam a wc-re es hal' istennek semmi!

Tesztet en is csinaltam,sokat,es nekem sem mutatta ki csak az elmaradt mensi utan 1 hettel.(pedig probalkoztam az ovu teszttel is mert azt hallottam ,h joslo tesztkent is lehet haszanalni)

Ugyhogy nyugi!varj meg par napot!

Orjitonek orjito ez a varakozas ,de annal nagyobb orom mikor meglatod a 2 csikot!

Sok sikert!

2008. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en is pont ug jartam mint az utolso valaszolo hogy 2 3 hetig erzetem hogy megjon es minden fel oraban futottam a vecere...es szerencsere nem jott meg..probald kesobb..14 hetes kismama
2008. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
folyás szokott lenni, vagy az inkább a menzi előjele: kb.5 napja van egy pici, de tényleg jelentéktelen. Állandóan olyan, mintha pisilni kellene.
2008. máj. 23. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én tesztelnék mégegyszer. én is igy szoktam. ha nega akkor mindig tesztelek .
2008. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!