Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, de csak barnázok. Lehet ez baba?

Figyelt kérdés

Menzesz előtt szoktam barnázni, de most ma kezdtem, amikor már rendesen meg kellene lennie. Vagy csak tolódik a menzesz? Mert nem rendszeres, de most Clostit szedtem (már a 3. hónap volt)és viszonylag beállt.

Mikor tesztelhetek, hogy esetleg kimutassa?

Köszönöm a válaszokat!


2008. máj. 22. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem kizárt,hogy baba van.A kolegaömnek is volt barnázása aztán mégis babát várt,2és fél éves most a kislánya.Szurkolok neked.
2008. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet baba,de nekem pont ez volt 2 hónappal ezelött,(5napig)de sajna nem volt baba:(De remélem neked sikerült!!
2008. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Csinálj tesztet.
2008. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mikor tesztelhetek, hogy már kimutassa, ha esetleg van babóca?
2008. máj. 22. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg akár már most is. De ha nagyon biztosra akarsz menni várj egy hetet.
2008. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!