Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most este szeretkeztünk a...

Most este szeretkeztünk a Férjemmel, és reggel szeretnék első vizeletből tesztet csinálni. Befolyásolja az eredményt, ha belém élvezett?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a hatodik napja, hogy késik.
2009. aug. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem befolyásolja a HCG szintet
2009. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A teszt a vizelet HCG szintjét méri, nem pedig a hüvelyed ondótartalmát. :-)
2009. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor nyugodtan megcsinálhatom, ugye?

Jó éjszakát Mindenkinek!

2009. aug. 11. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen megcsinálhatod reggel!Írd majd meg hogy mi lett!

26 hetes km.

2009. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél? Kíváncsian várjuk! :)
2009. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen:


Hihetek a tesztnek vagy már csak Én képzelem be Magamnak? Ki volt még így? Részletek lent!

Már 6 napja késik a mensim. Semmi tünetem nincs, se cici fájás, se rosszullét, semmi. Talán többet eszem, mint szoktam, minden jól esik és állandóan éhes vagyok. A hőmet pont ebben a hónapban nem mértem, de már 3 napja 37,0 stabilan. Ma reggel első vizeletből csináltam Gabriel teszttel egy próbát. Amikor megnéztem pár perc után, nagyon nagyon halványan de ott volt a második csík. Na, gyorsan felhívtam a Férjemet megy Anyuékat (remegő kézzle). Elmentem fürdeni, hajat mosni stb. (ez kb. 15 perc) és mikor utánna megnéztem, még halványabb volt a második csík, annyira, hogy csak az erkély ajtóhoz menve láttam egy hajszálvékony alig látható csíkocskát. A Férjem , mikor hazaért nem is látta. Ez mitől lehet? Most akkor + vagy - a teszt? Hihetek neki? Jó tudom, veszek még vagy két másik tesztet és megcsinálom Őket. Most teljes bizonytalanságba vagyok. Kérlek Titeket segítsetek.

Köszi.


Ez lett az eredmény. Szerintetek?

2009. aug. 12. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp vegyél másik tesztet is! Nekem a Clearblue jött be. De ha az nincs, mondjuk jó a Qupido is. Ezek elég érzékenyek. Majd írj! Szorítok! :))
2009. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík. Anno az én csíkomat csak én láttam, most itt alszik, majdnem 11 hónapos! HAJRÁ! szorítok! :)
2011. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!