Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar ereznem a terhessegi...

Mar ereznem a terhessegi tuneteket?

Figyelt kérdés
4 honapja szultem. 1 honapja kezdtem el szedni a fog.gatlo tablettat,de 1 het szedes utan egyutt voltunk a parommal es bar megszakitassal szerettunk vna egyutt lenni,nem ugy sikerult. Ahogy abbahagytam a gyogyszert,ra 5 napra meg is jott,3 napig tarto eros verzessel,utana gyengult. Meg most,6.nap utan is van,de mar csak "darabos" rozsaszines,amilyen eddig sosem volt,de a terhesseg utani elso menzesznek tudom be. Megjott vna ha teherbeestem vna? Ereznem mar a jeleket? Van olyan,h terhes az ember,de ugyanolyan verzese van? Nem lett vna gyengebb ha terhes lennek? Azert izgulok ra,mert szules utan azert csak sokkal hamarabb teherbeesik egy no. Koszonom elore is. Ja es a rosszindulatu megjegyzeseket is,mar teljesen mindegy h "miert nem vedekeztetek" mert megtortent.
2012. nov. 2. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj biztos nem vagy terhes.Ha megjött meg amúgy is azt mondják ha még szoptatsz és aránylag sűrűn az is ad kis védettséget ha nem telik el 6 óra két szoptatás között.Még gyógyszert is elkezdtél szedni...Ilyenkor még általában vékony a nyálkahártya. Kb 6 hónapig regenerálódik szülés után.Nekem is ilyenek a vérzéseim szülés óta.8 hós baba anyukája
2012. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én azt ajánlom még várj egy kicsit és ha nem áll át normálisra a vérzés, csinálj egy tesztet. Majd hívd fel az orvost. Ha normális lesz akkor semmi baj, néha van ilyen. Ha más tünet nem jelentkezik nem hiszem, hogy megint terhes lennél. Még írj, hogy mi lesz.
2012. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hetfon kezdtem el folytatni a tabit. Kedves utolso! Ezekre a "darabos" dologra gondolsz?
2012. nov. 2. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,a darabos csomós vérzés nem hinném hogy probléma mert nekem is olyan sőt 3 napig ömlik... és minden rendben.Ha nem jött volna meg akkor gyanakodhatnál.
2012. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,meg elso 3 napban nem volt darabos,de nagyon eros volt. Aztan egyik nap reggeltol,masnap reggelig nem volt semmi,csak pisilesnel ilyen rozsaszin,pedig terhesseg elott barnaztam olyankor. De sztem is a szules miatt ilyen.
2012. nov. 2. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát esetleg egy hét múlva csinálhatsz egy tesztet ha nem vagy biztos a dologban. Viszont nem hiszem, hogy terhes lennél mert megjött. Igaz extrém esetben más a vérzés. Viszont nem is lesz ugyan az a ciklusod, hiszen szültél egy babát erre ne is számíts. Viszont nekem is volt ilyen hogy hosszabb volt mint volt, sőt most ki is maradt egy hónapja mert a lányom elhagyta a szoptatást is. Tiszta ideg voltam ez miatt de tegnap voltam orvosnál és ő mindent rendben talált szerencsére. Ne izgulj.
2012. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!