Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem írom, vagy nem tudom a...

Ha nem írom, vagy nem tudom a pontos dátumot, hogy mikor jött meg az utolsó menstruációm, azért leszidnak a nőgyógyászaton?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam írni,mert nem tartottam fontosnak.Lehet,hogy gáz,de tényleg így volt.De félek,hogy emiatt majd szólnak a nőgyógyászaton,mert nem tudom,mikor jött meg utoljára.
2012. nov. 2. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Illő lenne tudni....
2012. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, szólnak. Mivel ha tudod a ciklus elejét, a nődoki tudja, hogy milyen állapotban kell lenned ott bent. Tehát nyálkahártya vastagság stb...
2012. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha,értem.Hát eddig soha életemben nem írtam,nem tartottam fontosnak,de akkor ezentúl,majd felírom.
2012. nov. 2. 15:07
 4/11 anonim ***** válasza:
én sem írtam soha, soha nem jegyzeteltem, éreztem, hogy minden hónapban megjön rendesen, de soha nem vezettem naptárt. Nem tartottam fontosnak. Majd amikor babát terveztünk, onnantól jegyzeteltem csak.
2012. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fogják levenni a fejed!!Menj bátran.Nagyjából azért úgyis tudod hogy melyik héten volt meg.Pár nap ide vagy oda nem számít.Majd mostantól nézed.
2012. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az egyetlen egy rossz dolog, amit ilyenkor tehetsz, h elkezdesz magyarázkodni, h "hát én nem tudom pontosan, ne szoktam követni..." stb. mert őszinte leszek, hü.lének fognak nézni. Ha már terhes vagy, gondolkozz el , h kb. mikor jöhetett meg, volt-e aznap vmi dolog, vagy előtte /utána, csak tudod, h mondjuk egy hónapja volt kb. és mondj egy napot.

Ha még nem vagy terhes, csak tervezed, akkor meg jobb lenne, ha innentől vezetnéd!

2012. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Majd vezetni fogom,bár még nem akarok gyereket,csak érdekelt ez a része a dolognak.Majd valamikor elkezdem vezetni.
2012. nov. 2. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is csak egy éve vezetem rendszeresen a ciklusaimat. Kb-ra tudtam mindig, hogy mikor jött meg de őszinte leszek sokkal könnyebb így, mert ha nem vagyok biztos benne akkor megnézem a naptárat.

Viszont tényleg ajánlom már most, mert így vagy képben, hogy kb hány napos a ciklusod, minden rendben van e.

Persze ettől még nem fogják leszedni a fejed de nem kell magyarázkodni. Kb-ra szerintem te is tudod, hogy mikor volt meg.

2012. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát fogamzásgátlót szedek,de esküszöm,nem szoktam fejben tartani,hogy mikor jön meg :). Volt is már ebből kellemetlenségem a dokinál.De majd vezetni fogom,mert tényleg könnyebb lesz majd úgy.
2012. nov. 2. 17:54
 10/11 anonim válasza:
ha gyógyszert szedsz, akkor mindenképpen tudnod kell! elvileg ki tudod számolni, mikor volt az utolsó szünet, nem????
2012. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!