Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónapja késik a menstruációm!...

2hónapja késik a menstruációm! 7hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló abbahagyása után 3hónapig napra pontosan megjött. A 4.hónapban késett 2hétet! Akkor kaptam hormon injekciót,újra mejött!!!Ez volt augusztusban,azota nem volt menzeszem! Terhes nem vagyok sajnos! A nőidoki azt mondta hogy türelmesen ki kell várni hogy helyre álljon a menzesz..Kaptam gyógynövényes cseppeket,h a petefészek működése helyre álljon!
2012. okt. 27. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta,hogy várjál,akkor várni kell türelmesen. Biztos idő kell neki,hogy helyre álljon. Minden jót...
2012. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen fog gátlót szedtél és mennyi ideig? Barátcserjét próbáltad már?
2012. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lyndinette 20-at szedtem 5évig.
2012. okt. 27. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Sorstársam! :)

Szinte ugyanaz a történetünk. Én is Lyndinette 20-at szedtem, csak én 10 évig. Idén márciusban hagytam abba, utána 2 hónapig megjött rendesen, majd hosszú szünet...59 napos ciklus után ismét úgy döntött a szervezetem, hogy sztrájkol kicsit, produkáltam egy 101 napos ciklust :/ Természetesen elmentem nőgyógyászhoz a ciklus alatt is többször többhöz is, mindegyik nyugtatgatott, hogy ne aggódjak a gyógyszer miatt van. Nagy nehezen megjött, tartott kemény 3 napig a menzesz, és ilyen épphogy vérzés.

Azóta megint semmi, ma tartok az 51. napnál.

Tehát a fentiek tekintetében én aztán abszolút megértem, hogy aggódsz, én is aggódok. Hiába mondja a sok nőgyógyász, hogy no para, engem abszolút nem nyugtat meg. Sőőt... Próbáltam mondogatni a nődokimnak, hogy küldjön el endokrinológiára (hormon vizsgálatra), de nem akarta. Persze én meg erőszakos vagyok :) így irattam a háziorvosommal egy beutalót, hétfőn telefonálok majd időpont kérés miatt.

Én nem vitatom, hogy a gyógyszer tehet a dologról, de azt meg nem hiszem el, hogy nem lehet mit tenni. Miért várjak hónapokat, vagy akár éveket a kisbabára, amikor lehetne sokkal előbb is, ha az orvosok foglalkoznának velem?! Azt javaslom, hogy keresd fel a nőgyógyászodat, kérd meg, hogy küldjön el hormon vizsgálatra, ha nem akarja, akkor keress egy másikat, mondd meg neki, hogy több, mint 1 éve próbálkoztok, mibe hogy el fog küldeni vizsgálatra?

Nem is értem a nődokikat, komolyan... mindenesetre nagyon érdekel, hogy te mire jutsz a dologgal kapcsolatban, ha van valami fejlemény, írd meg mindenképp :)

2012. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sorstársam..nekem mindjárt levette a véremet a nőidoki..mikor másodszor mentem hozzá azzal,h késik...a hormonokkal minden rendben azt mondta...de akkor sem értem,h miért nem jön meg..tőbbmint 2hónapja nem volt menzeszem :( igy nem tudom hogy fog sikerülni a babuci?! :( remélem tartjuk továbbra is a kapcsolatot!!
2012. okt. 30. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!