Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát tervezünk...

A párommal babát tervezünk nagyon várom is mert nézem magam a peteérést is meg mindent! De néha rám jön olyan érzés mintha ugy érezném hogy nem bánnám ha még váratna magára a baby! Ez mitöl van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy éreztem az első próbálkozásunknál,most viszont már elmúlt.Kedden kiderül,hogy terhes vagyok-e!Szerintem nem kell rajta agyalni!
2008. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a párommal október óta próbálkoztunk, és amikor elmaradt a mensi, tesztet vettem, de remegtem, hogy mi lesz. Negatív lett, akkor megnyugodtam. Aztán április 11-én vettem tesztet, és két csík volt. Akkora öröm a világon nincs, amit én éreztem. Elillant minden negatív gondolatom.

De azt tanácsolom neked, hogy ha tervezitek a gyermeket, akkor 100-%-os legyen a döntésed, ne kételkedj magadban. A baba csak akkor fog jönni, ha biztosan szeretnétek.

Sok sikert, és erőt.

12 hetes kismama

2008. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

HAt en nem ertek egyet az elottem szoloval. A baba nemcsak akkor jon ha varjak es 100%-g tervezik....

En megertelek. En is ebben vagyok es mar egyszer volt pozitiv tesztem amitol nagyon megijedtem. De par napra ra termeszetes uton el is ment - sajnos. Vagy nem? Fogalmam sincs. Mert nem volt tervezve csak ugy jott es ment.

Az ismeretlentol normalis, hogy tart az ember lanya!

En is nezem a peteeresem minden honapban es most a fizikai felkeszules -azaz folos kilok leadasa- folyamataban vagyok.

Bizonytalan vagy, hiszen az eleted gyokeresen megvaltozik miutan kibujik a kis bogomasina.

En pl. ettol is felek. Mert onzo vagyok vagy nem is tudom. Pedig gyerekekkel foglalkozom, gyakorlatom mint a tenger...megis...es tudom, hogy nagyon szeretnem, hogy legyen....ahogy az ido kozeleg, egyre jobban bizonytalan vagyok.

2008. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezzel azért "örülök" hogy nem vagyok egyedül:D!

Mi is várjuk mert tényleg de ha nekem is lenne egy poztiv tesztem hát nem is tudom hogy mit csinálnék! És igen egy kicsit én is "önzö" vagyok!!

2008. máj. 22. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne agyaljj rajta, felesleges és persze temészetes.
2008. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tudod mi már négy éve próbálkozunk eddig sikertelenül. nekem is vannak olyan napjaim, hogy örülök, hogy még eddig nem jött össze, de a lelkem mélyén tudom, hogy ha egyszer nem jönne meg akkor nagyon boldog lennék. sokszor a pillanatnyi hangulattól függ mit is akar az ember.
2008. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!