Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már tesztelhetek? Mit csinálja...

Már tesztelhetek? Mit csináljak? Részletek lent. SOS!

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy pont ebben a ciklusban nem mértem a hőmet (nyaralás stb.). Egy átlagos ciklusom kb. 31-33 napos szokott lenni. Múlt hét péntekre, azaz 7-re nem vártam. Nem is jött a mai napig. Szerintetek teszteljek? Elhatároztam, hogy megvárom a pénteket, de nem bírok Magammal. Másokor már a mensi előtt jó egy héttel nagyon szokott fájni a mellem, most semmi. A hasam egy kicsit feszül néha, főleg szombaton, mintha fel lennék fázva. Többet eszek, de ez is mensi előtti tünet szokott Nálam lenni. Hőm minden nap 0,1 fokot feljebb megy. Imádkozom, hogy ne essen le. Mire számítsak szerintetek. Apropó hő, az átlagom kb. 36,5-36,6 szokott lenni, most mérem egy pár napja és 36,7-ről indult múlt hét pénteken (na gondoltam ez már jön) és azóta csak nőtt 36,8-37,0, ma volt 37,0. Jaj, segítsetek légyszi. Mit csináljak?

Nagyon köszi a segítségeteket.


2009. aug. 11. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj!
2009. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem baba van a dologban. Tesztelj !!!!!!!!!!!!!!!

ja és írd meg az eredményt

2009. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik, tesztelni kell!
2009. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

tesztelj mert biztató az amiket írtál! Te tesztelsz mi meg drukkolunk :D ha van eredmény írd ám meg majd!!

Drukk

2009. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. Veszteni valód nincs vele!!!
2009. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztató szavakat. Csak hát nagyon félek a csalódástól. Gabriel tesztem van otthon. Nem tudom, az mennyire jó. Lehet holnap reggel ellövöm. Már nagyon sokszor kellett csalódnom, több mint 4 éve próbálkozunk a babával. Augusztus 31-re a BMC-be van konzi időpontunk is. Jó lenne, ha nem kellene, vagy már terhesen kellene menni. Mégegyszer köszönöm Mindenkinek.
2009. aug. 11. 14:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Teszt, és a Gabril jó teszt. egyébként az a jó teszt ami pozitív lesz:))
2009. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj . Én 6-ra nem vártam és tegnap előtt halványat ma regel meg határozott pozitívat teszteltem:) Szorítok neked:)
2009. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia!

Na ellőtted a tesztedet??? ha igen mi lett? Drukkolok ám neked!!

2009. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

El és ez lett az eredmény (már be is írtam ezzel kapcsolatba, és bemásolom Neked ide):


Hihetek a tesztnek vagy már csak Én képzelem be Magamnak? Ki volt még így? Részletek lent!

Már 6 napja késik a mensim. Semmi tünetem nincs, se cici fájás, se rosszullét, semmi. Talán többet eszem, mint szoktam, minden jól esik és állandóan éhes vagyok. A hőmet pont ebben a hónapban nem mértem, de már 3 napja 37,0 stabilan. Ma reggel első vizeletből csináltam Gabriel teszttel egy próbát. Amikor megnéztem pár perc után, nagyon nagyon halványan de ott volt a második csík. Na, gyorsan felhívtam a Férjemet megy Anyuékat (remegő kézzle). Elmentem fürdeni, hajat mosni stb. (ez kb. 15 perc) és mikor utánna megnéztem, még halványabb volt a második csík, annyira, hogy csak az erkély ajtóhoz menve láttam egy hajszálvékony alig látható csíkocskát. A Férjem , mikor hazaért nem is látta. Ez mitől lehet? Most akkor + vagy - a teszt? Hihetek neki? Jó tudom, veszek még vagy két másik tesztet és megcsinálom Őket. Most teljes bizonytalanságba vagyok. Kérlek Titeket segítsetek.

Köszi.


Mi a véleményetek róla?

2009. aug. 12. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!