Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyit fogyott a Merkformi...

Ki mennyit fogyott a Merkformin/Metformin/Meforal gyógyszertől?

Figyelt kérdés
Valószínű felfogja írni az orvosom, most fogok menni laborra 2 hét múlva. PCOS-s vagyok elvileg, elég magas a súlyom is sajnos. Remélem a diéta betartásával+gyogyi sikerül fogynom egy jó pár kilót....
2012. okt. 30. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha diétázol és mozogsz, akkor meg fog indulni jócskán a súlyod.

De mozgás nélkül ne várj csodát.

2012. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam vékony, átlagsúlyom 80kg. Terhes lettem 80kgval, 30at szedtem fel, és azóta nem tudom leadni... Most vagyok 105kg sajnos...
2012. okt. 30. 08:25
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha betartom a kiírt diétát valami 180g-os szénhidrát diétáról beszélt, tényleg elkezdek fogyni??? Mert nekem eddig csak azok a fogyókúrák váltak be ahol bizonyos ételek megvonása volt, meg keveset kellett enni. Pl. 90napos diéta . Itt viszont lehet enni mindent elvileg mértékkel...
2012. okt. 30. 08:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogyni fogsz, csak mozogj mellé!

Én 150 g-os szénhidrát, 40 g zsír és minimum 60 g fehérje (1200 kcal-ás diéta) mellett fogytam eddig 6 kg-ot. Szeptember óta diétázom.

2012. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarlak elkeseríteni, de én nem fogytam tőle semmit :-( Mondjuk nem is elhízás miatt szedtem, hanem a laboreredmények alapján írta fel az orvosom.

Diétával és sportolással (csak a 2 együtt!!) lehet fogyni.

2012. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves valaszadok, ezt nektek is irom, mert ugy latszik megoszlanak a velemenyek. Nekem a 2 eves lanyom mellett eselyem sincs rendszeres mozgasra, hacsak azt nem szamitjuk, hogy naponta vagy 5 km-t megteszek az utana valo rohangalassal, meg felugralassal. Neha elmegyunk setalni, es ennyi, de ez meg se kozeliti a minimum szintet. A dietaval es a gyogyszerrel megis kozel 15 kg-t fogytam. Igaz, most kezdten el stagnalni ezen a sulyon, ugyhogy elhataroztuk hogy beszerzunk egy kisebb egyszerubb kondigepet itthonra, az is megteszi majd mozgaskent. Nekem meg kb 7-8 kg-t kellene fogynom, de mar most is normal bmi kategoriaba esek, a tobbi mar csak a magam "szorakoztatasara" lenne, ha teherbe esni mar ugyse tudok :(
2012. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megtudtam, hogy pcos vagyok, elkezdtem mozogni és diétázni. A labor csak hónapokkal később lett meg, mert addig nem jött meg. A lényeg, hogy 17kgot fogytam gyógyszer nélkül, majd újabb 10kg ment le a gyógyszer segítségével. Én 103 kgról kezdtem.

2 fiús pcos

2012. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közel 30kg-t sikerült leadnom. De ehhez nagyon kemény életmódváltás is társul! A gyógyszer önmagában nem tud segíteni, csak támogatja a törekvéseid. Nagyon pontos diéta (mérleggel kimért szénhidrát mennyiségek) és heti 5x1 óra intenzív sport társult emellé az én életemben. A gyógyszer nem csodaszer, csak mankó. Megoldani nem fogja helyetted a problémád! A legtöbbet neked kell hozzátenned!
2012. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem kellett volna fogynom, 50 kg voltam 165 cm-hez, de sajna a 200g-os diétával is lementem 45-46 kg-ra. Ahogy elkezdtem a diétát, mentek le a kilók pedig nincs nagyon honnan fogynom. Előtte 1 évig csak gyógyszert szedtem diéta nélkül, akkor nem fogytam. Úgyhogy a kettő együtt biztos hatásos.
2012. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy Kislányom most lesz 2 és fél éves. Terhességem előtt állapíotta meg a doki, hogy policisztás vagyok, de nem tulajdonítottam neki jelentősséget, felírt egy olyan gyogyit ami egyben fogamzásgáló és gyógyszer is. És mondta a doki, hogy ettől ha babát szereték pár hónapon belül össze is fog jönni. Sikerült is a 2. hónapban. De terhességel felszedtem 30kg, tavaszsal ledatam belőle 16kg, de abbók már 10 visszajött. ÉS most olvastam utána, hogy hány nő küszküdik wezzel a POC-val, nem is gondoltam volna....Viszont most újra babát szeretném, és írtam már, hogy 105kg vagyok jelenleg. ....Ezéert is kéne fogynom, meg pusztán az egészségem végett.
2012. okt. 30. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!