Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meforal, metformin? Akkor...

Meforal, metformin? Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ha azt adják inzulin helyreállításra hogy baba legyen, akkor miért van ráírva hogy terhesség meg terhesség tervezéséről szólni kell, mert akkor nem szedhető?
2011. júl. 6. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenre ráírják, mert terhes anyákkal nem lehet gyógyszerkutatásokat végezni. Én is inzulinrezisztens PCO-s vagyok, én mondjuk pont nem tudok szedni a Metformint hiába kellene, de van nem is egy ismerősöm, aki ezzel csinálta végig a terhességét mert enélkül elvetélt. A gyereknek semmi baja.
2011. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:
Azért írják rá, mert nem tesztelték le. Ugyanennek a gyógyszernek a tesztelt verziója a merckformin, többnyire ezt írják fel a babatervezőknek. Ugyanaz az alapanyag, csak elköltöttek rá egy rakás pénzt, hogy teszteljék.
2011. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!