Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem a ciklusom második...

Nekem a ciklusom második felében a hőm max 36,8-ra megy fel és 36,6 között ingázik, ha valaki terhes akkor 37 és a fölé kell mennie vagy az én hőm is adhat reményt a terhességre? Szombaton kell megjönnie ma reggel 36,7 volt

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre így nehéz választ adni,NE HARAGUDJ...vannak tüneteid???
2008. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajna nincsenek tüneteim 2 napja barnás folyásom van ez mondjuk minden hónapba van mensi előtt annyi hogy most kevesebb, és talán annyi hogy jobban megduzzadt a mellem de nem fáj tudom hogy meg fog jönni:-( csak úgy szeretnék már babás lenni
2008. máj. 22. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,jajj de aranyos vagy,csak tudod az ide írogatók többsége ezzel a "problémával" kűzd hosszú ideje,többek közt én is sajnos,és hát Te is :(

Ehez sok türelem kell,és kiartás, nekem most 12 napja késik és nem merek tesztelni,mert félek az újabb csalódástól :(((

2008. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ú én annyi napot biztos nem várnék megölne a kíváncsiság, de remélem, hogy babás vagy sok sikert kívánok:-)
2008. máj. 22. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen,de sajna volt már ilyen,és ahogy megcsináltam a teszte(ke)t másnap,vagy azután 1-2 nappal hoy felfogtam itt bizony nem lesz bébi elmúltak és meg is jött.

Én is drukkolok Neked :)

2008. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!erree én is kíváncsi lennék, mert nemkem sem megy soha 36,8 fölé.....soha...és ha baba van sztem akkor sem neked, sem nekem nem megy feljebb, max 1,2 tizedet még, de az is lehet, hog ymarad 36,8-36,7 és nem esik le...

az a lényeg, hogy maradjon meg a 36,8 körül és aha nem esik le akkor lehet baba


átlaghőd mennyi?ciklus első felében mennyi szokott lenni?

2008. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén most kezdtem a hmérőzést és nem néztem meg pontosan hogy hogy is kell csinálni és hónapljba mértem akkor 36,5 körül volt. szerintem most se lettem terhes mert két napja esik a hőm 36,8 36,7és fél 36,7 és szombaton kell megjönnie három napja meg sárgás barna folyásom van ugyhogy jöhet még egy hónap.... csak félek hogy egyáltalán van-e peteérésem
2008. máj. 22. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!