Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb havi menszi kimaradas = PCO?

Tobb havi menszi kimaradas = PCO?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy pl fogyókúra, vagy nagy változás az életben.... Én pl gimi 11dikben leadtam 20 kilót, és utána másfél évig nem jött meg, majd félévente, majd olyan 20 éves koromra állt be újra normálisra (tartottam a súlyomat). De ha nincs semmi ilyen, akkor orvos!!! (ha fogyi miatt nem jön meg, akkor se árt persze, ha lát egy orvos)
2012. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PCO, hormoneltérés (női, férfi, pajzsmirigy), ... sok minden más is lehet. Minek soroljam? Azért tanultak az orvosok annyi éven át, hogy diagnosztizálni tudjanak. De ez is egy lehetőség, igen. Ahogy a terhesség is, természetesen, hogy csak valami jót is mondjak.
2012. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PCO = policisztás ovárium


több havi menzesz kimaradás? - Lehet a PCO miatt. De egyenlőségjelet nem tennék a kettő közé. Lehetséges.

2012. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!