Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapja próbálkozunk....

8 hónapja próbálkozunk. Lehet, hogy végre sikerült a picikénk?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim 2008.Ápr.04-én volt 08-ig tartott.

Nem jött meg még mindig és nem tudom mi vanNem érzek sajnos semmit a folytonos fáradtságon és álomkóron kívül.A cicim feszül,enyhén nagyobb is,mint szokott,és hihetelen mennyiségű fehér folyásom van,ez meg olyan,mintha majdnem mensiznék.

Kérlek segítsetek,mi lehet ez. Köszönöm.


2008. máj. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tsztet.
2008. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! hát a leirtak alapján ezek terhességi tünetek is lehetnek!!főleg az "álomkór":) ugyanezeket érzetem én is mikor terhes voltam. Reméelm sikerült. szerintem vegyél egy Gabriel tesztet talán kimutatja! az a legérzékenyeb!

sok sikert! szoritok nagyon!

2008. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Ha április 4-én volt az utolsó mensid (pont mint nekem is), akkor már a 7. hétben vagy (mint ahogyan én is)!!! Tesztelj már! Nem is értem, hogy bírtad eddig?!

Irány a patika, ilyenkor már nem is kell megvárni a reggeli pisit, bármikor a nap folyamán ki kell, hogy mutassa.

Írd meg mi lett, drukkolok :)))

2008. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért bírtam eddig,mert eddig is mióta rajta vagyunk ezen a baba témán majdnem minden hónapban volt 1-2 tünetem és most várni akartam...akkor sorstársak vagyunk :D

És gratulálok a babádhoz.

Szóval szerinted ne várjak tovább?

És ha megint csak bebszélem magamnak ezeket a dolgokat?

Eddig ahányszor teszteltem és nega lett a tüneteim is elszálltak,mint a kismadár...és ezért félek egy picit...

A ciklusaim pedig kb 37 naposak,de ez ritka,és csak átlag,mert 30 vagy 50 napos is volt már 1szer 2szer...

2008. máj. 21. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, megint a 3. válaszoló vagyok. Szerintem nem várj tovább, ennyi tünetet egyszerre már nem lehet csak úgy produkálni! Egyébként nekem ugyanezek vannak, plussz még iszonyatosan beeresedett a mellem, keresztül-kasul cikáznak mindenfelé a kék erek a bőröm alatt. Vicces látvány :)

Feltételezem, ha ennyire rajta vagy a témán, akkor biztosan tudod, hogy mikor volt peteérésed. Na attól számítva kb. a 15-16. napon reggeli vizeletből már ki kell mutassa a teszt. Megsúgom, nekem a 12. napon lett halványan pozitív, én addig bírtam várni:) Ja és mi is 8 hónapja próbálkoztunk :))

Minden jót neked!

2008. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ,tudom,mert mindig nézem több szempont alapján is.

De pl sokan írták már,hogy ilyenkorra már hányinger is jelentkezik...és nekem csak ezek vannak :(

2008. máj. 21. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a hányingerre ne várj, egyátalán nem törvényszerű, hogy legyen. Nagyon sok kismama ismerősöm van, kb fele-fele az arány. És nekem sincs, nem is hiányzik.

És különben is, miért nem vagy már a patikában? :)))

2008. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
TESZTELJ MÁR!!!!!!!! És ird meg!!!!! a legbiztosabb a teszt! ne azon gondolkozz mik a tünetek!
2008. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!