Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 11-én volt pé-m....

Ocsiné kérdése:

Október 11-én volt pé-m. Mindent megtettünk a párommal, mert nagyon szeretnénk babát. Lehet esély rá, hogy megfogant?

Figyelt kérdés
Néha hasszúrálás van,fáj a mellem.A fogkrémtől tegnap majdnem hánytam.Néha olyan éhség jön rám mint még soha,néha viszont teltség érzetem van,hogy majd kipukkadok.25-ére nem várom.

2012. okt. 23. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdeklődnék,teszt vagy mensi lett ma reggel?

Szorítok! :)

2012. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szia Kisvuk!


Mensi nincs továbbra sem,tesztet még nem csináltam.

2012. okt. 28. 17:57
 13/19 anonim ***** válasza:
De akkor már késik,miért nem csináltál tesztet? Vagy máskor is szokott késni? Mert akkor megértem! Mondom én,aki szintén nem tesztel,csak vár,aztán mindig megjön... :D Bár én úgy vagyok vele,ha jön jön,ha nem,akkor meg úgyis kár görcsölni rajta! :)
2012. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már igen késik a mensi,egyébként pontosan szokott érkezni.Úgy gondoltam,ha csütörtökig nem jön meg,akkor tesztelek.22-én egyébként csináltam egy xepil tesztcsíkot,akkor nagyon halványan láttuk a párommal együtt a második csíkot.De még azért biztos korai volt a teszt,és azért volt csak halvány a csík.
2012. okt. 29. 20:02
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor minden kétséget kizárva babát vársz! A halvány csík is csík! :)

Nem értem akkor miért kételkedsz... Gratulálok! :)

2012. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mert annyira régóta próbálkozunk már,hogy hihetelen és alig bírom elhinni,hogy sikerülhetett. :) Köszönöm a gratulációt!Remélem tényleg lesz kihez :)
2012. okt. 30. 17:19
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi tavaly december óta próbálkozunk,de csak spontán,és viszsa számolva nem voltunk együtt jókor,szóval nem csoda,ha nem jött össze eddig! :) Viszont nemrég költöztünk külön,és már nézem a p.é-t,az ovut,mostmár eljött az ideje! Kb. augusztus óta megy élesben,szóval ha úgy vesszük nem rég! :)

Ti mióta próbálkoztok? Mennyi idős vagy? Orvosnál voltál?

2012. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nekünk kicsit összetettebb a dolog,mert és komoly mensi zavarral küszködtem,amit idén tavasszal állított helyre a dokim.előtte ez miatt nem sikerült a dolog.komolyan idén "fogtunk bele". 27 éves vagyok. Te?
2012. okt. 31. 20:20
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 30 voltam idén nyáron! Sajnos későn találtam rá életem párjára,télen leszünk 3 évesek! Eddig semmi problémám nem volt a mensimmel,remélem ezek után sem lesz! :) Igazából ilyen téren (remélem) semmi bajom! De ha nyárig nem jön össze,akkor kivizsgálás,mert már nagyon benne vagyok a korban úgy érzem! Meg hát szeretnénk is,most hogy össze költöztünk,vagyis sikerült külön költözni,mert kész lett a házikó! :)
2012. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!