Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt van némi...

Menstruáció alatt van némi esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Úgy alakult,hogy a menstruáció harmadik napján voltunk együtt egyszer és az utolsó napján kétszer.Ilyenkor semmi esély nincs a teherbeesésre? 4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését és azóta rendszertelen lett a menstruációm ennek köszönhetően,megjött június végén (mikor abbahagytam a gyógyszert),utána augusztus elsején a következő viszont csak október 11-én,de elkezdtem cickafark teát inni rá.,remélem ez beállítja. Előző hónapban amikor volt a gyanítható peteérésem (maszatolós vérzésem és tojásfehérje nyákom volt) akkor együtt voltunk,de sajnos nem estem teherbe,gondolom akkor így a menstruáció alatti együttlétből abszolút nincs esélyem,de azért kikérem a véleményeket.Sajnos most csak ritkán tudunk együtt lenni,ezért pont így jött össze.Esetleg van köztetek valaki,aki menzesz alatt esett teherbe? Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 21. 01:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy még nem tudom,hogy mikorra időzítsem az esetleges peteéréseket,mert még csak most kezd helyreállni a menzeszem a fogamzásgátló bekavart :( 5 évig szedtem. Szeptember végén tapasztaltam először a peteérésre utaló jeleket (tojásfehérje,vérfolt) De azt is csak feltételezem,hogy az volt, és akkori együttlétből nem sikerült teherbeesni,aztán október 11.-én megjött,ez alatt voltak együttlétek.Reménykedem egy spontán peteérésben:) Remélem ha jövőhónapban kimarad akkor baba miatt fog és nem cikluszavar miatt :)
2012. okt. 21. 01:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális esélye van, szerintem erre ne nagyon számíts. Próbáljatok rendszeresen együtt lenni, 1-2 naponta, és akkor mindegy mikor van peteérés, nem fogjátok kikerülni.
2012. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki úgy született, hogy a szülei már lemondtak arról, hogy valaha is lesz gyerekük, aztán egy (számukra új) nőgyógyász mondta, hogy menstruáció alatt próbálják meg, és........ enyhén idegenkedtek a dologtól aztán 9 hónap múlva megszületett az ismerősöm:) ennyi. Jegyezzétek meg, egy nő a ciklusa bármely pontján lehet fogamzóképes, még akkor is, ha elvileg NEM... azokon a napokon amik elvileg nem fogamzóképes napok, akkor is lehet teherbe esni, cask kisebb a valószínűsége. De ha kisebb, nem jelenti azt, hogy 0%.
2012. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. a védőnő is azt mondta, hogy spontán is lehet peteérés. Na azt számítsa ki valaki:)
2012. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!