Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor nagyobb az esély a...

Mikor nagyobb az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Ciklus közepén megszakításos módszerrel (de ezt követően volt rendes menzesz 29 napra), vagy az azt követő ciklusban a menzesz után aminek 2.-án volt az első napja, és 6.án elmúlt, onnantól 8.-án, 10.-án , 11.-én és 12.-én voltunk együtt már védekezés nélkül a férjemmel.
2012. szept. 7. 22:14
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha volt rendes mensesed azóta, akkor a következő ciklusban. 28 napos ciklussal számolva (ha minden a nagykönyv szerint van) a következő ovud 16-a körül volt. Hát ha babát szeretnétek, lehet hogy kicsit korán volt az akció, nem biztos hogy addig kitartottak a spermiumok. Esetleg ha 1-2 nappal korábban volt az ovu, akkor sikerülhetett. Teszteltél már? Mi lett az eredmény?

2012. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Teszteltem, pozitiv!!!!!

Nagyon úgy fest, hogy hamarabb volt ovum...

Mert az kizárt, hogy megszakítással, aztán meg is jött, ja és akkor menzesz előtt negativ volt a teszt. (bár azt lehet hamar csináltam..) De tényleg úgy néz ki kitartottak a spermák....Vagy pár nappal hamarabb volt peteérésem. Na, mi szólsz ehhez??? :-))

2012. szept. 8. 20:02
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Hatalmas GRATULA!!!!!

:-)

Kellemes babavárást kívánok!

2012. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi, kösziiiiii

:-))))))

2012. szept. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!