Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy most, mikor...

Létezik, hogy most, mikor örökbefogadni készülünk a párommal sikerült volna a baby?

Figyelt kérdés

9-én kellett volna jelentkezine a menszimnek,de ma is csak apró hasszurkálásokat érzek.

Nincs étvágyam,nem kívánom a cigit,a kávét,fáj a cicim és méhem is...babyre már nem is merek gondoli így 5 év orvosi és spontán próbálkozás után...


2008. máj. 21. 09:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A Clearblue nagyon jo teszt!

Oszinten es szivbol gratulalok Nektek, es sok bodogsagot kivanok!!!

2008. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hogyvan neked 3 baba? mert neked volt már saját?és már tényleg elinditottátok az örökpefogadást?
2008. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen,van egy saját 2 év várakozás után (lombikos),

egyet most szeretnénk örökbe fogadni és mnt kiderült,most sikerült még egy picike spontán...elég irígynek találom a válaszod.

Valóbn így lenne?

Szívből remélem hgy nem.

2008. máj. 21. 11:52
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagycsaládos kismami! :-))
2008. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nemirigységből kérdeztem csak mert nemértettem hogy hogy van 3 . mert arra gondoltam ha örökbe fogadsz bisztos azért mert még nincs babád. de semmiképp sem irigységből
2008. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nemértem miért lenne irigy a fönti kérdező válasza.nekem nemugy tünt.bár amit kérdezett az nekem is felmerült. és nem irigységbpől
2008. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olyan jó ilyet olvasni!

Szívből gratulálok, legyetek nagyon boldogok!

2008. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!