Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fertőzés mellett lehetek terhes?

Fertőzés mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Hüvelyi gombás fertőzést szedtem össze. A menstruációm viszont még nem jött meg. Attól, hogy időközben fertőzésem lett, még lehetek terhes?
2008. máj. 21. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz. Fogantatás idején, és az első pár hétben a "mindent vagy semmit" törvény van életben. Vagy túléli a megtermékenyített petesejt a külső behatásokat, vagy nem. Sokn nem tudják, de életünkben sokszor esünk úgy teherbe, hogy nem is tudunk róla, mert történik valmi és "megjön". Akár időre, akár később.
2008. máj. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Én pont most vagyok felfázva és lehet,hogy terhes vagyok.Remélem,hogy nem lesz baj.Szerintem azért erősek ezek a babák,mindent túlélnek.Nyugi!
2008. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!