Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teát vagy egyéb segítsé...

Milyen teát vagy egyéb segítséget ismertek, ami növeli a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a segítséget!
2009. aug. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, de mindennap felteszik ugyanezt a kérést. Mibe kerülne rákeresni?


[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=seg%EDti+a+t..

2009. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Sajnálom, hogy olyat kérdezek, amit esetleg valaki már kérdezett, de a saját tapasztalataitok leírása sokat segíthetnek nekem. Fontos számomra a dolog.

2009. aug. 8. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy melyik segített, jó? Sikert!
2009. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, megírom.
2009. aug. 8. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!teakeveréket ittam:körömvirág,kamilla,citromfű egyenlő arányban összekeverni.2 részre osztod egyikbe cickafark peteérésig kell inni.a másik felébe palástfű ezt pedig mensi-ig. mellé szedtem szójavit fortét.remélem tudtam segíteni,sok sikert!!!
2009. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a vetélésem után rögtön vettem egy immunrendszer erősitő tabit,ittam diófalevél,palástfű,cickafark teakeveréket és a következő honapba már babás is lettem.Lehet,hogy ez puszta véletlen,de 2 évet vártunk a babóra.Ártani nem árt.Sok sikert!
2009. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!