Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jött meg tegnap a 40 (!...

Miért jött meg tegnap a 40 (! ) - edik napon, ha clostit szedek? Már szinte tutira vettem, h babó, és tessék...

Figyelt kérdés
Mi lehet a bajom? Ez volt a 2. clostis hónap. HELP!! Ez a 8.-ik hónap hogy próbálkozunk
2008. máj. 20. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztet csinaltal?merthogy sokan vannak akik mensivel is terhesek.En 5 evig probaltam avolt parommal,nem sikerult.a mostani parommal pedig a masodik honapban teherbe estem.A parodnak is el kellene mennie vizsgalatra.sok sikert!
2008. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek rakja helyre a ciklusát 28 napra. Nekem pl. closty mellett is 30 napra jött meg! Attól, hogy 40 napra jött meg, még lehet, hogy volt peteérésed! De ezt csak akkor tudod meg, ha voltál UH-n és nyomon követték a ciklusod, vagy hőmérőztél egész hónapban. Fontos, hogy tudd mikor van a peteérésed, mert lehet rosszkor póbáloztatok, mert azt hitted a closty miatt a 14. napon van a tüszőrepid! Érdemes hőmérőznöd, abból kiderül a tüszőrepid időpontja. Drukkolok!!!! a www.babatervezok.otthona.net-en sok hasznos infó van
2008. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál?esetleg tüneteid vannak?
2008. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet babád. a doki nemhivatott visza?elég baj ha nem. szerintem menj visza magadtol
2008. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A páromnak nincs baja. Teszteltem, 2-t is, de negatív. UH-a vissza nem hívott a doki, nem is mentem, de a folyásomból ítélve volt pé-m, és kb akkor voltunk együtt a párommal.
2008. máj. 20. 19:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Tünetem annyi volt, hogy fájt a cickóm egy picit, de el is mőlt. Lehet csak a mnsi miat fájtak.
2008. máj. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!