Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton volt peteérésem és...

Szombaton volt peteérésem és tegnap eléggé görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni. Már 2 hónapja probálkozunk és nagyon szeretnénk babát! Lehetséges hogy most sikerült?

Figyelt kérdés
már 6 hónapja nem szedem a gyógyszert!
2008. máj. 20. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Elképzelhető,de akkor lesz biztos,ha a doki is azt mondja majd 6-7 hetesen.Az embriók nagy százaléka elhal meg menstruáció előtt,ezt Te csak egy erősebb vérzésből tudod max.meg.Addig ne is gondolj rá,várd ki a mensidet,állítsd be a telcsid emlékeztetőre,és addig ne foglalkozz vele.Minél jobban belelovalod magad,annál rosszabb,ha mégsem.Egyébként beágyazódni PÉ után 7 nappal szokott,szóval kicsit hamar görcsölgetsz.Én is szoktam,pedig 3 terhességem volt(mind elvetélt),és 30 hónapja próbálkozunk.PÉ-m van,baba mégsincs.

Hajrá,foglald el magad,és talán összejön hamar.Egy öreg róka

2008. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem attól nem kell kétségbe esned, hogy "már" 2 hónapja próbálkoztok, és még nem sikerült. Sok sikert!
2008. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!