Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A munkahelyemen elég nehéz...

A munkahelyemen elég nehéz fizikai munkát kell végeznem, befolyásolja-e a teherbeesést a napi sok fárasztó munkaóra? Nehezebben eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen melót végzel. Én lovak között voltam mindig és nem csak lovagoltam, hanem az istállómunkából is keményen kivettem a részem. Elsőre terhes lettem. Nem tudom, hogy ez csak szerencse-e, de nálunk nem volt gond.
2008. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


NEM.Öreganyáinkhoz képest mi már elvagyunk tunyulva.Ők mindennnap nehéz munkát végeztek,sokkal nehezebbet,mint mi emancipált nők bármikor is.NEm volt szülési meg terhes szabi sem,megszülte a babát,és 3-4nap múlva már ment ki a földekre.Ami fontos,hogy azon nők,akik nem mozognak eleget,azok sokkal nehezebben esnek teherbe,ez tény,nincs vérkeringés a méhben megfelelő,az ultra szűk trendi gatyáikkal még azt a kevés vért is kiszorítják,nem jut elég vér a megtermékenyült petesejtnek,és nem tud megtapadni.Akik a mai napig vidéki életet élnek,sokkalta könnyebben maradnak állapotosak.Ha kimarad a mensid,és poz. a teszted,akkor javaslom,hogy kérdezd meg a dokid,addig pedig csak dolgozz rendesen.Sok sikert.Egy öreg róka

2008. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsö terhessegem idejen, apolonökent dolgoztam egy eleg pörgös osztalyon, ahol nagyon sokat emelgettem, es nem volt megallas egesz nap.12 oraztam,reggel hatra mentem, amihez mar hajnali haromkor kellett kelnem, mert 50km-re volt a munkahely,ha pedig delutanra osztottak, negyed egy volt mire haza estem, es volt hogy masnap reggelre beosztottak, ugyhogy ket orat aludtam mindössze.Nyolc hetes elmultam mire megtudtam, hogy baba lesz, es semmi baj nem volt a vilagon, pedig az osztalyon ahol dolgoztam fertözö betegeket is ellattunk.Szinte elsöre sikerült a kicsi, es terhesseg alatt is vegig tornaztam, persze lightosan,(terhestona)közben költözködtünk...NEM BEFOLYASOL szerintem.Nyugi:-)
2008. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nembafolyásol semmit. lehet terhes rögtön is. attol függ hogy minden rendben van e.
2008. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!