Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon baj lessz belole?

Vajon baj lessz belole?

Figyelt kérdés
A baratomal az este voltunk egyutt,egyszer azzon vettuk eszre magunkat,hogy ovszer nincs,es hat hol lehet bennem maradt.Pfft igy se jartam soha,idejebe eszre vettem de alig tudtam ki venni olyan melyre bennem maradt. A kerdesem az lenne,hogy szerintettek ebbol lehet valami gond?? Marmint terhes maradhatok??? Kezdek agodni egy kicsit ...van ra okom ??? Kerlek segitsetek...
2009. aug. 6. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj két hetet, addigra már kimutatja a teszt. Ráérsz akkor aggódni.
2009. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha benned maradt a "cuccal" együtt... háát, bármi megeshet. Holnap vegyél egy terhességi tesztet.
2009. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább 72 órásat vegyél de gyorsan!
2009. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Holnap? :D holnap még ne.. nincs még HCG ha csak tnap vagy ma voltatok együtt.. majd talán 10. napon kezd termelödni.. majd akkor vegyél ha nem jön meg... akkor már ugyis mind1, de szerintem azt várd meg!

Hm.. hogy az vagy e vagy nem.. komolyan nem tudom magamban eldönteni hogy mire szavazok.. Mindenesetre remélem hogy nem, mert a szavaidbol ítélve nem hiányozna egy terhesség.

Sok sikert, és holnap még tényleg ne , mert felesleges

2009. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. az elöttem szóloval egyetértek...Inkább 72 órás mint megvárni hogy megjön-e ...
2009. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!