Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap kellett volna megjönn...

Vasárnap kellett volna megjönnie, eddig még semmi! :-) A cicim kicsit megnőtt, néha hányingerem van, és időnként érzem a mindjárt megjön érzést, főként akkor amikor nagyon kell pisilni. Pisilés után elmúlik. Lehet, hogy összejött?

Figyelt kérdés
Nem barnázok, időnként van egy kis folyás, de fehér. A hőm nem változott, ébredés után 36.8, esete nyugalmi állapotban 37.2. Hétfőn csináltam tesztet (Lily) de egyenlőre nega lett.
2008. máj. 20. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán-talán. Ezek jelezhetik a babát is akár. Szerintem várj egy pár napot és csiinálj újabb teszet! Drukkolok nektek!
2008. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.szerintem sikerült..pontos szokott lenni a menzid?a teszt még nem feltétlenül mutatja ki..és a lily nekem sem volt jo.használj olyat ami nagyon érzékeny.nekem 4 napja késett mentem dokihoz és már látszodott a petezsák..sok sikert.10 hetes kismami
2008. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is összejött! :) A lilly nekem sem mutatta ki a babát a késés után két nappal reggeli vizeletből, pedig egy érzékenyebb teszt már a mensi napján kimutatta!

Szóval szerintem is vegyél egy érzékenyebb tesztet! :)

Szorítok! :)

2008. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, pontosan szokott jönni, vagy inkább 1 nappal hamarabb, de késni nem szokott. Várok még 1-2 napot és próbálok egy másik tesztet! Melyik a megbízható? Milyet vegyek?
2008. máj. 20. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Clearblue vált be a legjobban, már a mensi napján pozitív volt. A Lilly is pozitívat mutatott, de csak az elmaradt mensi után három nappal reggeli első vizeletből. Sok sikert! :)
2008. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!