Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal először két hete...

A barátommal először két hete feküdtünk le még szűz voltam. De most késik17-én kellett volna megjönnie most ugyanazok a problémáim vannak fáj amellem, fáj a hátam) mikor megjön, de mégsem jön meg. Lehet hogy terhes vagyok? Nagyon félek! 17 éves lány

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges! Vegyél egy tesztet és ha pozitív lesz, azonnal beszélj a szüleiddel, keressetek egy orvost! Cselekedni kell míg nem késő! Most nagyon oda kell figyelned, tudnod kell mit akarsz, mit vállasz! Sok szerencsét!
2008. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán csak azért késik, mert annyira görcsösen várod és stresszelsz. Azt nem írtad, hogy védekeztetek-e. Így szerintem senki nem mert használható választ adni.Szóval védekeztetk? Milyen módon?
2008. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk! gumit használtunk!
2008. máj. 19. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi és nem volt semmi malőr vele kapcsolatban, akkor ne aggódj szerintem, mert meg fog jönni. De a lelkiállapododon is nagyon sok múlik, szóval tényleg higgadj le és várd ki türelemmel. 2 napos késés betudható a stressznek.
2008. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-5 nap késés simán lehetséges:) Ne aggódj, biztos megfog jönni:)

Óvszer esetében nagyon kell figyelni a következőre: Aktus után ha a pasi benned marad, akkor egy idő után a pasi pénisze kicsit összehúzódik (nyugodt állapotba kerül) és ilyenkor lehetséges, hogy a sperma "kiszivárog".

2008. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Volt egy 2 éves kapcsolatom,ami egyik reggel mikor feléábredtünk véget ért.Az hosszú hogy miért,nem ez akarom mondani,hanem,hogy nem védekeztünk,és a szakítás engem annyira megviselt lelkileg,hogy 2 hetet késett a mensim,a stressz miatt.Amikor kezdtem megnyugodni,akkor jött meg!Úgyhogy szerintem is nyugi,biztos csak nagyon aggódsz!
2008. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2008. máj. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!