Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 5 nap van a nemvártig a...

Még 5 nap van a nemvártig a cicim majd leszakad meg nőtt is pisilni szinte óránként kell még éjjel is olyan vagyok mint egy lufi. Van esély? Holnap teszteljek vagy még várjak?

Figyelt kérdés
vettem tesztet de nem merem megcsinálni
2008. máj. 19. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
megcsinálhatod de ha tudsz még várni akkor inkbáb várj vele:) de nagyon drukkolok hogy baba legyen:) sok sikert:)
2008. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Átérzem a helyzeted! Nagyon rossz ez az örökös várakozás, de szerintem ne tesztelj, csak ha nem jön meg időben.Habár én sem birom ki soha, és én is mondig korán el kezdek tesztelgetni és mindig negatív.Most is így jártam és csak még rosszabb lett tőle. Szóval szerintem ne tesztelj, mert ilyenkor még úgy sem mutatja ki.Én sem fogom tenni, csak ha már nem jött meg.
2008. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !de olyan nehéz várni!!!!:S
2008. máj. 19. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz!Én is ebben a cipőben járok, szóval most inkább eszek egy tábla csokit a nagy bánatomban.:-)2. válaszoló vok.
2008. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam tesztet kb. 3x az elmult hónapokban mensi előtt és nincs értelme...azaz annyi, hogy amint megláttam hogy negatív már elkeseredtem..Inkább tereld el picit a figyelmedet. Nagyon drukkolok, nekem is még 4 nap van hátra a nemvárt mensiig
2008. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is a hét van még hátra!a bimbóm egyfolytában áll,és rettentő érzékeny!minden perc,napoknak tűnik!de ki kell bírnunk!gondolj arra hogy nem vagy egyedül!remélem sikerül mindannyiónknak:-))))puszi
2008. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!