Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kockáztassam meg a Canestent?

Kockáztassam meg a Canestent?

Figyelt kérdés

Kicsit kínos kérdés, de kénytelen vagyok feltenni. Utrogestant kell használnom, mert több vetélésem volt. Most még nem tudom, hogy lesz-e baba, mert a 18-ik napomon vagyok, de elkezdett kicsit viszketni a hüvelyem, és a hüvelybemenetem. Használnék Canesten kombit, de nem tudom, hogy az Utro kúp és a Canesten kúp hogy fér meg egymással. Nem akarok kockáztatni.

Csak 2 hét múlvára van időpontom, mert addig nyaral a doki, de addig is kezelném magam, mert már volt, hogy "valószínűsithetően" egy hüvelygyulladás miatt nem maradt meg a baba. Hát nem tudom, ezt a részét nem kommentálom, a régi dokim mondta.

Mit csináljak?


2009. aug. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!A kúpot ne használd,hanem a krémből kenjél beljebb is!Egy hüvelygyulladás miatt nem megy el egy baba!Nekem a cukorbetegségemből kifolyólag elég sokszor előfordult,de a baba megmaradt!Egy vetélésnek sok összetevője lehet!

Jó egészséget!

2009. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben lehet kapni hüvelygomba tesztet,igaz kicsit borsos az ára,de megéri.Lehet,hogy nem is gomba és akkor felesleges canestennel kenni!
2009. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 6. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hüvelygombám van, és lehet hogy terhes is vagyok. elkeztem először a canestent, de ez nem igazán használt.Lehet terhesség alatt is szedni.Elmentem orvoshoz és és írt fel Pimafucin hüvelykúpot és Pimafucin krémet. Ezeket is lehet használni terhesség alatt. Azt sajnos nem tudom hogyha Utrogestant használsz lehet-e ezeket együtt használni. Remélem, hogy egy kicsit tudtam segíteni.
2009. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!