Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használhatom a Canestent egy...

Használhatom a Canestent egy héttel a nem várt mensi előtt (azt hiszem hüvely gombám van)?

Figyelt kérdés
Kb most lehet a beágyazódásom, ha sikerült.
2008. nov. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tervezett teherbeeses elott kellett volna kezelned magad es ez nem csak gombara ervenyes,hanem egyeb gondok kiszuresere is.Pl.hormonalis vizsgalatok,toxoplazmozis,rakszures,ezek mind olyan vizsgalatok amik biztositanak abban hogy majd egeszseges gyereked szuletik.En legalabb is igy csinaltam.
2008. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ma reggel vettem észre, hogy viszketek egy kicsit kívülről.
2008. nov. 25. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
A hüvelygombától nem lesz a babának semmi baja. Van aki végig szenvedi vele a terhességét. Az én dokim mindig Canestent írt fel.
2008. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A huvelygombatol szajpeneszuk lesz rogton miutan vilagra jonnek,utana lehet nezni.
2008. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!