Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, akinek már késik,...

Van valaki, akinek már késik, de még korai a teszt?

Figyelt kérdés
Tünetek?Várakozzunk együtt :))
2012. okt. 8. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

szia:)

10 napja késik

tünetek: reggeli rosszul lét,görcsök,hányás,gyakori vizelés,étvágy talanság,lustaság..

neked mióta késik? milyen tüneteid vannak?:)

várakozhatunk együtt :)

2012. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
augusztus 31,-én volt menzim,de mivel nem rendszeresek a ciklusaim,voltam dokinál,minden rendben van,picivel több volt a prolactinom,2hétig szedtem rá gyógyszert(korábban is használtam,és segitett-pár hónapon keresztül 22 naposak voltak a ciklusok:) )Szeptember 29től naponta,max 2naponta együtt vagyunk,szeretnénk babát(de külföldön dolgozik,ezért irtam a dátumot pontosan)Viszont szept28-okt2körül meg kellett volna jönnie,de azóta sincs semmi,már 9. lesz holnap.Mondhatni 1hete késik.Menstruáció előtt mindig görcsölök,derekam fáj,és 3napig hisztis vagyok.De most semmi, csak itt-ott szurkálást érzek az alhasamban,és 2x-3x éjjel hányingert éreztem,illetve ébredés után is2 nap nagyon fel volt a hasam puffadva.Nem tudom sikerülhetette,te már teszteltél?(bocsi a hosszu leirásért ) :D
2012. okt. 8. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

teszteltetek már??

én szombatra nem vártam,még semmi. lehet,hogy holnap tesztelek egyet,majd meglátom. amúy nem igazán érzek semmit,úgyhogy nem tudom... :)

2012. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én teszteltem egy negativat,de az még korai volt,hisz alig egy hét telt el az együttléteink után :D
2012. okt. 8. 13:43
 5/7 sumergo ***** válasza:

Off:

Hogy lehet korai a teszt, ha már késik????

2012. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendszertelen menstruácio,és a tesztet 14 nap mulva érdemes csinálni,ott pedig nem tartok...és doki mondta h 28. körül kellene megjönnie,de most gyogyszer miatt fog pár napot késni,2-4 napot mondott...hát ha azt hozzászámolom,akkor is 1hete késik :S
2012. okt. 8. 13:47
 7/7 sumergo ***** válasza:
Ha késik, akkor simán tesztelhetsz.
2012. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!