Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy bajom lehet ha ennyi idő...

Nagy bajom lehet ha ennyi idő után nem jött össze?

Figyelt kérdés
1,5 éve hagytam abba a gyógyszert, és aktívan csak 3-4 hónapja próbálkozunk a babával. Tudom mikor van PÉ-m, úgyhogy elvileg megfelelő időben voltunk együtt. Olyanokat olvasok itt, hogy 3-4 hónapja abbahagyták a gyógyszert, és már sikerült is nekik. Nálam mi lehet a probléma?
2008. máj. 19. 14:25
 1/7 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Ne keseredj el nekünk 3.5év után jött össze!Remélem hamarosan neked is összejön!Üdv 32hetes kismama
2008. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi már több, mint fél éve próbálkozunk. :-( Nekem is vannak ismerőseim, akiknek azonnal összejött, viszont ismerek olyanokat is, akik már évek óta próbálkoznak. A szüleim 8 évet vártak rám...
2008. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 ev probalkozas utan jott ossze.
2008. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor én is szerencsésnek mondhatom magam, 3hónapja hagytam én is abba a gyógyszer szedését, nem konkrétan gyereket szerettünk volna, de nem bántuk volna ha ugy alakul.most 6hetes terhes vagyok. ne akard görcsösen sokat ronthat a helyzeten.

mielőbbi baba várást:))

2008. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan kihagyták a lényeget. A párod is ki lett vizsgálva? Ne feltétlen magadban keress hibát!! Egyébkén még nem biztos hogy van baj, azért most azt javaslom vizsgáltatsd ki magad, hogy nincs-e ciszta, elzáródás, mert ha mégis lenne valami, akkor könnyebb ha segítenek. A párod is menjen egy eü felmérésre. A háziorvos biztos beutalja hova kell mennie.
2008. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy mértékben függ attól is, hogy mennyi idősek vagytok. Ha már 30 felett, akkor menj orvoshoz, és füllents, h. már majdnem egy éve próbálkoztok és nekiáll kivizsgálni. De mindenek előtt a férfit vizsgálják és ezt nőgyógyász nélkül is megoldható (és olcsóbb). Annyiból áll, h. kértek egy időpontot az andrológiára és egy beutalót a háziorvostól. Ott a párod produkál mintát, amit mindenféle szempontból letesztelnek, és ezzel az eredménnyel menj a nőgyógyászhoz. Ott már kiderül, h. nála van-e probléma, ha nincs, akkor jössz te.

Mi is itt tartunk, 6 havi próba után.

Sok sikert!

2008. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

huszonévesek vagyunk (22;25).

Köszi mindenkitől a biztatást! És most nekiállunk asszem a kivizsgálásoknak! :(

2008. máj. 20. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!