Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelyi gombafertőzés miatt...

A hüvelyi gombafertőzés miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Szept.1-jén jött meg utoljára.Közben volt gombás fertőzésem amit Canesten kombival kezeltem.Lehetséges,hogy amiatt is késik?Csináltam egy tesztet pénteken az negatív lett.Valaki volt már így?
2012. okt. 7. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mikor kellett volna megjönnie?
2012. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont a leggombásabb időszakomban estem teherbe
2012. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a gyors válaszokat.Hát ha jól számoltam akkor kb:szept.vége olyan 29-30.Folyásom az elég sárgás és soknak is lehet mondani.
2012. okt. 7. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod mikor volt a peteérésed? Nem lehet hogy később volt a pé-d ebben a hónapban?

Hétfőn érdemes lenne megcsinálnod még egy tesztet szerintem.

2012. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már sajnos jó párszor gombás fertőzésem, mert nálam az antibiotikumos kezelés mindig előhozza.:( De ha a fertőzés kellős közepén voltam, nekem akkor is megjött a vérzésem.

Egyébként biztos, hogy gombás fertőzésed van?

Nekem múltkor volt sárga folyásom, ahol is Trichomoniázist gyanítottak és arra bizony a Canesten nem jó.

Én a helyedben elmennék nőgyógyászatra, hogy csináljanak egy tenyésztést és akkor kiderülne, hogy van-e valami fertőzést okozó dolog nálad és akkor a késésre is tudnak választ adni.

2012. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mikor volt peteérésem.De holnap mindenképp elmegyek a dokihoz,és köszönöm szépen a válaszokat!!!!!
2012. okt. 7. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!