Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetnék segítséget? Meg...

Kérhetnék segítséget? Meg ijedtem?!

Figyelt kérdés
Tehát meg van a menzim már 7 napja és ma ahogy pisiltem reggel bocsi egy kicsit gusztustalan két nagy darab alvadt vér jött ki és nekem ilyen még nem volt. Mitől lehet? Akinek volt légyszí írjon. Előre is köszönöm

2012. okt. 6. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Erősebb a vérzésed, mint szokott?
2012. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ugyan olyan. csak fura volt hogy mi az. de most beszéltem a dokimmal és mehetek hozzá délután meg néz hogy mitől lehet. köszönöm hogy válaszoltál
2012. okt. 6. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg mit mondott. Remélem nincs gond.
2012. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vastagabb volt a nyálkahártya, mint szokott, ezért tart tovább. a reggeli alvadt vérre pedig az a magyarázat, hogy a vér éjszaka összegyűlik a kismedencébe, és megalvad, ez esett ki a reggeli pisivel. nopara.
2012. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenféleképpen megírom mint mondott az orvos .
2012. okt. 6. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, amit a 4.es válaszoló írt.
2012. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok meg jöttem az orvostól és nem mondott rá semmit azóta nincs vér. Meg ultrahangozott és annyit írt a papírra hogy 7 mm-es a nyálkahártyám,meg hogy DC: P2 ezt nem tudom mit jelent. Azt mondta minden rendben semmi baj.
2012. okt. 6. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nincs gond:)
2012. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!