Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára, holnapra...

Ki nem várja mára, holnapra (10. 07 vagy 10. 08)?

Figyelt kérdés
èn holnapra várom,ma teszteltem türelmetlenségböl,de negatív lett.Menszi elött szokott már fájni a hasam,érezni szoktam a jövetelét.De most nem érzek semmit,csak néha néha egy kis szurkát.De azt éreztem már egyhete is,mintha megjönne(nekem jó erös görcseim szoktak lenni).A havi 1 pati helyett 3 jó érett jelent meg az arcomon,és párom szerint szokottnál zsírosabb az arcböröm.Remélem holnap nem jön meg.Ha mégis akkor iszom tovább a teákat,és szedem a folsavtablettát is.

2012. okt. 7. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is mára vagy holnap nem vártam.Tegnap volt egy halvány pozi amit csak én láttam és ma is volt egy de azt már a párom is látta mert erősödött.A zsiros bőr nekem is megvan és a pattik is amik fájnak elég dúrván.Szerintem holnap is tesztelj egyet hátha.
2012. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én tegnap-mára nem vártam,eddíg egy pici barnázáson kívül semmi... nem is érzek különösebben semmit.azért ha holnap nem jön meg,kedden tesztelek egyet.ki tudja :)
2012. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem megjött :( mint mindig...szívem szerint fejbelöném magam..
2012. okt. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!