Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor adjon le a férjem újra...

Mikor adjon le a férjem újra spermát, ha kíváncsiak vagyunk, hogy használ-e az a spermaszámnövelő készítmény, amit szed?

Figyelt kérdés

Február környékén kiderült, hogy kevés spermája van. Akkor elkezdte szedni a multi macát, és azt beszéltük meg, hogy majd júniusban újra elmegy a dokihoz vizsgálatra, mert szeretnénk tudni, hogy van-e változás, van-e értelme erre kiadni a pénzt.

CSAKHOGY az elmúlt két hétben nem szedte, mert sajnos akitől rendeljük bealudt egy kicsit, és későn adta le a rendelést. Így 2 héten keresztül nem volt tabi.

Nem tudjuk, hogy ez a két hét kihagyás hogyan befolyásolja a spermatermelődést, azaz nem akarjuk, hogy pont akkor adjon, amikor azok a spermák "vannak soron" amik ez alatt az idő alatt termelődtek. Mert lehet, hogy amúgy segít, de akkor nem derülne ki.


2008. máj. 19. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
72 nap.
2008. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt tudom, de akkor tuti, hogy ha júniusban vizsgálják, akkor arra még nem zavar be ez a két hét?
2008. máj. 19. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ennyire nem vagyok benne a témában. Nálunk a férjem rendben volt, nálam van gond. De szerintem ez 2 hét nem lehet gond.
2008. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha lehet akkor most pótolja a készítményt.Lehet kapni Maca Vibe-t a DM,ben valamint szedjen 1000 C vitamint naponta és 400mg(vagy 500)E vitamint is.Így nagyon szépen fel lehet tornázni a számát a kiskatonáknak(férjemnél OATS-ot állípítottak meg, három hónap alatt az 1-1 ről 3 millióra tornáztuk fel a számot.Sok sikert!
2008. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!