Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tesz fel valaki teljesen...

Miért tesz fel valaki teljesen homályos terhességi teszteket, amin semmi nem látszik, és utána miért szól be azoknak, akik tényleg nem látnak semmit?

Figyelt kérdés

Íme egy példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

A hölgy is csinált egy tucat tesztet, és utána napokon keresztül azoknak "üzengetett", akik nem látták az elsőn a csíkot. Ahogy olvastam, többen ezek után nem is értették, miért tette fel akkor a kérdést egyáltalán, ha csak a neki tetsző válaszokat fogadja el.

De komolyan, mi értelme van ennek, egy fotón úgysem látszik sok minden (pláne az ilyen rossz minőségűeken), és úgysem az itt válaszolók döntik el, hogy az illető terhes-e vagy sem...


2012. okt. 4. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert idióta!
2012. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:-)
2012. okt. 4. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem telik jobb minosegu kamerara,csak ilyen x@r mobilos fotok ezek... vagy vannak ilyen teljesen olcso kamerak is,de azoknak csak a neve kamera...

es altalaban be is beszelik maguknak,hogy az + .....

aztan kesobb meg sirnak,hogy de megis megjott..... :s

nah ezert :D

2012. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én ehhez még azt is hozzátenném hogy személyszerint engem az idegesit mikor a negativ tesztre gratulálnak mert "ott a második csik" engem meg lepontoznak mert én nem látom rajta :( és 2nap mulva megjön neki és mindenki azt irja hogy megmondta hogy negativ....idioták
2012. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:))) 2. vagyok,

az semmi utolsó! A múltkor az ovu tesztre írták csomóan,hogy gratulálok kismami... :D

2012. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem attól is a hideg ráz,mikor teljesen, szépen, egyértelműen ott a 2 csík és felteszi a kérdést, hogy szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok??? Áááááá!!!! Gondolom ilyenkor azt várja, hogy mindenki gratulálgasson...vagy nem tudom mi értelme?!
2012. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

figyelmetekbe ajánlanám ezt a kérdést



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:) akkor én is pontozgattam,kedves utolsó :D

köszi,az ilyeneken mindig jó mosolygok :D

nem semmik... jesszus....

2012. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
talán mert kétségbeesve szeretne gyereket, és nem fogadja el, hogy megint nem sikerült. nem nevetni kellene ezeken a kérdezőkön, hanem megérteni őket, hogy mennyire rossz az nekik, hogy hónapok, sőt évek óta próbálkoznak kisbabával, és megint egy sikertelen hónapot tudhatnak maguk mögött. le lehet pontozni nyugodtan, nem nagyon izgat :)
2012. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Olvasd el a kérdést és az általam példaként belinkelt kérdést is. Itt nagyon nem mások kinevetéséről van szó általunk, sőt... Valamit félreértettél!
2012. okt. 6. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!