Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónap 1-én volt a menzesz...

Múlt hónap 1-én volt a menzeszem, még eddig nem jött meg, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 22:59
 1/6 anonim válasza:
Tuti terhes vagy
2012. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj:)
2012. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes. Tesztelj egyett és akkor kiderül. Én is a napokban fogok tesztelni. Nekem is késik szerencsére. :)
2012. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, azért ilyet ne mondjunk már, hogy tutira terhes :) Nincs semmi pontos infónk, úgyhogy ez nagyon merész kijelentés. Szerintem is csinálj egy tesztet, mert ha eddig normálisak voltak a ciklusaid, tehát nagy könyv szerintiek (28-35 naposak), akkor több, mint gyanús a dolog, de ha mondjuk ezelőtt is volt már hasonló eset, akkor abszolút nem meglepő. Az én legutóbbi 2 ciklusom 59, illetve 101 napos volt, mégsem vagyok terhes :)
2012. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó! nem kerestél fel emiatt dokit? ez borzasztóan hangzik!
2012. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Dehogynem :) 10 évig szedtem a fogamzásgátlót szünet nélkül, majd abbahagytam idén márciusba, így produkáltam a fent említett 59, és 101 napos ciklusokat. Természetesen voltam vele dokinál is, azt mondta, ne féljek, ez a gyógyszer miatt van, látott ő már ennél különb esetet is (gondoltam magamban ÚRISTEN) 10 év nagyon sok idő, hát még egy ilyen fiatal szervezetnek (14 évesen kezdtem el a gyógyszert, szintén orvosi utasításra, ilyen problémával, hogy "elfelejtettem" menstruálni). Nekem is rémisztő volt. Abban maradtunk a dokimmal, hogy nyugodtan próbálkozzunk, de ha januárig nem esek teherbe, mindenképp keressem fel.

2012. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!