Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? A menszim nem...

Ez mi lehet? A menszim nem tartott sokáig csupán 1-2napig, és barnázással szünt meg teljesen a 3. napon! Az ovu tesztem vegyes mintázatot mutatott!

Figyelt kérdés
Aki terhes volt probálta közben az ovu mikroszkópot?És mit mutatott?Köszi a válaszokat elöre is!
2008. máj. 18. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem még nem skerült ilyen mintázatot produkálni, de úgy tudom, hogy az jót, babót jelent. Viszont, hogy biztos legyél a dologban tesztelj, mostmár biztos kimutatja! Remélem sikerül!
2008. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aki terhessége eléjén van az ovutesztje pozitív , lehet babás vagy!!! A vérzésed is arra utal. Jelentkezz be dokihoz, de ha rendes hcg tesztet csinálsz kimutatja.
2008. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat+a biztatást!Van itthon clearblue tesztem de még árok pár napot,a cicim nem fáj,de a hasam fel van puffadva!A pg53 teszt akkor lehet vegyes mitázatu????:))))De jó lenne!!!El sem hinném...!
2008. máj. 18. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is apg még ma is peteérést mutat mindennap, pedig 10 hetes vagyok . Hátha ...te is pár hetes vagy már. :D
2008. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a clearbluet már holnap is megcsinálhatod élég érzékeny, kimutatná.
2008. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát csajok...szóhoz sem jutok!!!!LEGYEN IGAZATOK!!!:)))Mondjuk még csak 1*néztem mióta nem jött meg akkor is lehet?(Mert mimdig akkor jut eszembe megnézni ha már ittam:o)))
2008. máj. 18. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz ha vegyes mintázat.

DRUKKOLOK! Szolj ha csináltál tesztet.

2008. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Most megint meg csináltam a pg-vel és megint olyan lett:)))))Majd megirom,hogy mi lett!De a tüneteim is arra utalnak,mert mondom NEM fáj a cicim,csak(NAGY a HASAM)!!!!Vagy ez nem törvényszerü????Nagyon aranyosak vagytok:))!!
2008. máj. 18. 20:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat!!!!És gratula a kismamiknak!!!!!!!!!!!!!!!És további szép,eseménydús estét:)))))
2008. máj. 18. 21:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Teszteltem!!!!Sajnos negativ lett,de ma már a melleim is fájnak,meg fáj a hasam is mint menszikor!!Nem adom föl:))))Szép estét mindenkinek,és azért köszi a drukkot!!!!
2008. máj. 21. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!